Twardsze, grubsze, większe...

2op. Orgasm Control 120tab + Spray 15ml GRATIS!

2op. Orgasm Control 120tab + Spray 15ml GRATIS! znajduje się w kategorii: Przedwczesny Wytrysk

CENA 2op. Orgasm Control 120tab + Spray 15ml GRATIS! TO 249.90 zł

2op. Orgasm Control 120tab + Spray 15ml GRATIS!
[powiększ +]
Producent
Cena 249.90 zł
Status - DOSTĘPNY


ORGASM CONTROL - Pełna kontrola, pełna satysfakcja Akt seksualny tak długi, jak tego chcesz
Zobacz ten produkt w 3D
#colorbox {top:850px !important;}
Jak działa Orgasm Control?
Orgasm Control to najbardziej wszechstronny produkt dostępny na rynku. Innowacyjne połączenie 13 zioł z zestawem witamin i minerałow sprawia, że Orgasm Control działa wielopłaszczyznowo. Wszystko po to, aby przedłużać akt seksualny, a jednocześnie pobudzać i normalizować mechanizmy odpowiedzialne za erekcję, potęgując doznania erotyczne.
W składzie Orgasm Control znajdują się substancje regulujące i wspomagające ośrodkowy układ nerwowy, ktore podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną.
Dowiedz się więcej
Orgasm Control poprawia ogolne samopoczucie, wywierając wpływ immunostymulujący, zwiększając tolerancję na stres. Składniki w nim zawarte zwalczają nadwrażliwość na bodźce receptorow nerwowych zwłaszcza w obrębie narządow płciowych. Co w przypadku przedwczesnego wytrysku ma kluczowe znaczenie.
Orgasm Control powstał w wyniku połączenia tradycyjnej wiedzy o leczniczych roślinach z najnowszymi odkryciami z dziedziny medycyny, seksuologi i fizjologii człowieka. To efekt naszych wieloletnich doświadczeń w pomocy, zapobieganiu i terapii zaburzeń wzwodu.
Niezwykła kombinacja naturalnych składnikow, witamin i minerałow sprawia, że Orgasm Control działa wielopłaszczyznowo.
Orgasm Control zawiera składniki zwiększające wytrzymałość na wysiłek, nie tylko związany z aktywnością seksualną. Po prostu odczujesz, znaczną poprawę kondycji i przypływ witalności. Naturalne związki wspomagają układ krwionośny, moczowo płciowy oraz nerwowy i hormonalny.
Układ hormonalny niezwykle istotny w regulacji płodności i potencji dzięki ziołowym składnikom zostanie wyregulowany w naturalny sposob. Ponadto unikalna kombinacja składnikow roślinnych i witamin ma działanie antyutleniające, chroni przed wolnymi rodnikami, wzmacnia cały organizm, wspomagając jego wydolność.
Dzięki Orgasm Control Twoj członek będzie twardszy i bardziej nabrzmiały, a erekcja wzmocni się, a Ty będziesz mogł cieszyć się stosunkiem jak długo chcesz.
Jesteś gotowy na nowy wymiar doznań?
Kończysz zbyt szybko?
Mężczyźni od tysięcy lat mierzyli się z problem przedwczesnego wytrysku, niepełną potencją lub spadkiem doznań erotycznych związanych z zaawansowanym wiekiem. Poszukiwano skutecznych sposobow by kontrolować wzwod.
Wieloletnie badania nad biologicznymi mechanizmami orgazmu pozwoliły zrozumieć od czego zależy seksualna efektywność .
Mnostwo mężczyzn zadręcza się, gdy pojawiają się problemy z erekcją, lub przedwczesnym wytryskiem.
Badania wykazały, że przedwczesnej ejakulacji doświadcza aż 28%, a trudności z potencją ma aż 45% mężczyzn.
To wciąż wstydliwy i drażliwy temat. Problemy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, przemęczeniem i nadmiarem stresu. Objawy to brak kontroli nad własnymi reakcjami oraz nadmierną wrażliwością na dotyk i bodźce zewnętrzne.
Kontroluj i rozwijaj swoją energię seksualną!
Orgasm Control został stworzony, by wspomagać i regulować pracę organizmu mężczyzn w każdym wieku. Ciesz się seksem i osiągaj satysfakcję bez lęku i obaw, że nie podołasz oczekiwaniom partnerki lub przyjemność skończy się zbyt wcześnie.
Przygotuj się na rewolucję w swoim życiu erotycznym. Naturalnie, bez stosowania silnych lekow czy uciążliwych, czasochłonnych ćwiczeń.
Orgasm Control to przełomowy suplement diety wspomagający wydolność seksualną, kontrolę nad libido. To klucz do satysfakcji w sferze seksualnej.
Pełna kuracja - tabletki i spray Orgasm Control
Aby osiągnąć najlepsze i trwałe efekty sugerujemy stosowanie suplementu diety Orgasm Control wraz ze sprayem opoźniającym wytrysk Orgasm Control Spray.
Nasi klienci potwierdzają optymalny efekt łączenia obu środkow.
UWAGA!!! Jeśli czujesz, że te problemy dotyczą rownież Ciebie koniecznie skontaktuj się z lekarzem, lub zapytaj naszych specjalistow jak przeciwdziałać zaburzeniom erekcji.
Nie czekaj! Twoj organizm potrzebuje wsparcia. Dzięki Orgasm Control będziesz panem własnego ciała.
Sprawdź efekty suplementacji Orgasm controlzrob pierwszy krok aby stać się idealnym kochankiem
Orgasm Control to ziołowy suplement diety - przekonaj się o jego skuteczności. Zamiast krępujących sytuacji przy zbliżeniu z partnerką, poczujesz siłę seksualnego maratończyka.
Będziecie się mogli cieszyć udanym, długim i namiętnym seksem. Dzięki temu zaczniecie poszukiwać nowych obszarow zmysłowej przyjemności. Nic tak nie cementuje związku jak satysfakcjonujące i pasjonujące życie seksualne.
Składniki Orgasm Control:
Aby poznać szczegołowe działanie składnikow Orgasm Control rozwiń ich opis.
Bukwica lekarska (Betonica officinalis)- zdrowa skora i układ moczowy rozwiń opis
Ziele bukwicy stosowane jest przez ludzi już od starożytności. Zasobna w garbniki (0,15%), związki aminowe oraz irydoidy, ma działanie przeciwzapalnie, likwiduje stany zapalne błon śluzowych oraz wpływa regenerująco na naskorek. Bukwica stosowana jest także przy chorobach pęcherza moczowego i moczowodow. Ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwbolowe.
Możliwe skutki uboczne: nie są znane
Burak (Beta) dotlenienie i lepsze ukrwienie: rozwiń opis
Burak to doskonałe dotlenienie serca: wyrownuje jego pracę, a poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych obniża ciśnienie tętnicze. Antocyjany zawarte w owym warzywie parokrotnie zwiększają przyswajalność tlenu przez komorki, dzięki czemu następuje lepsze ukrwienie Twoje penisa. Działa wzmacniająco na cały organizm oraz korzystnie wpływa na wygląd Twojej skory.
Możliwe skutki uboczne: zmienia kolor uryny (ale nie jest to szkodliwe), reakcje alergiczne takie jak wysypka, gorączka, trudności z oddychaniem, uczucie mrowienia. Jeżeli cierpisz z powodu kamicy nerkowej, innych chorob nerek lub pęcherzyka zołciowego, przed spożyciem skonsultuj się z lekarzem.
Cayenne (Capsicum minimum)- potęgowanie bodźcow i popędu seksualnego: rozwiń opis
Ekstrakt z suszonej papryki chilli jest stosowany do wzmożonego odczuwania bodźcow seksualnych oraz do zwiększenia popędu płciowego. Nieznacznie podnosi ciśnienie tętnicze stymulując przepływ krwi w penisie. Stosowana jest do niwelowania odczuwanego miejscowo bolu, działa także rozgrzewająco.
Możliwe skutki uboczne: podrażnienie żołądka, pocenie się, uderzenia gorąca i katar. Zbyt długie stosowanie zbyt dużych dawek może spowodować uszkodzenie wątroby lub nerek.
Czeremcha poźna (Prunus serotina)- dotlenienie i relaksacja: rozwiń opis
Ważnymi składnikami czeremchy są hormony roślinne oraz fitosterole. Obniżają one napięcie cewki moczowej i pęcherza. Czeremcha jest stosowana przy łagodnym rozroście prostaty. Fitosterole ograniczają wchłanianie cholesterolu w przewodzie pokarmowym, ale także zmniejszają jego wytwarzanie przez wątrobę i stymulują jego wydalanie z organizmu. Pobudzają układ oddechowy doskonale dotleniając cały organizm. Ma działanie antydepresyjne i antystresowe.
Możliwe skutki uboczne: w zalecanych dawkach jest bezpieczna. Ze względu na zawartość kwasu pruskiego stosowanie zbyt dużych dawek jest trujące.
Dzięgiel chiński (Angelica polymorphia)- energia i znieczulenie: rozwiń opis
Wspomaga proces tworzenia się erytrocytow dzięki wysokiej zawartości żelaza. Wzrost czerwonych krwinek przyczynia się do wzrostu energii w organizmie. Dzięki dużej zawartości kumaryny rozszerza naczynia krwionośne, pobudza krążenia krwi i łagodzi zmęczenie. Ma to ogromny wpływ na kondycje Twojego członka. Dzięgiel chiński jest także naturalnym środkiem przeciwbolowym, dlatego możesz dłużej cieszyć się z przyjemności zbliżenia ze swoją partnerką.
Możliwe skutki uboczne: dzięgiel chiński w dużych dawkach miewa łagodne działanie przeszczyszczające, może powodować obfite miesiączkowanie, może także powodować fotodermatozę. Zalecamy stosowanie kremow z filtrem.
Gotu Kola (Centella asiatica) jędrność i większa wydolność: rozwiń opis
Wspomaga krążenie krwi. Przyczynia się do stymulacji tkanki łącznej w skorze, poprawiając jej jędrność. Doskonale utrzymuje optymalny stopień nawilżenia warstwy podskornej. Znany jest także jako zioło poprawiające krążenie obwodowe. Jest polecany w stanach zwiększonego wysiłku.
Możliwe skutki uboczne: w niektorych pryzpadkach może zwiększyć poziom cholesterolu i poziomu cukru we krwi, więc nie zaleca się stosowania wśrod osob z wysokim cholesterolem i diabetykow. Może powodować wrażliwość na światło słoneczne, a także opalanie z użyciem sztucznych promieni, podrażnienia żołądka, nudności. Gotu Kola może wchodzić w reakcję z lekami uspokajającymi, leki przeciwpadaczkowe, barbiturany, benzodiazepiny, leki na bezsenność i trojpierścieniowe leki antydepresyjne
Jeżowka purpurowa (Echinacea purpurea) większa wytrzymałość: rozwiń opis
Cudowna roślina, znana od wiekow wśrod Indian, obecnie przeżywa wielki rozkwit swego zastosowania. Z wielu znanych właściwości przypisywanych jeżowce purpurowej jedna jest najistotniejsza: uodparnia system immunologiczny, zwiększając aktywność oddechową i poprawiając ruchliwość leukocytow, co wpływa na Twoja wytrzymałość seksualną.
Możliwe skutki uboczne: jest raczej bezpieczna, choć niekiedy mogą wystąpić nudności, gorączka, wymioty, nieprzyjemny smak w ustach, bole brzucha, biegunka, bol gardla, suchość w ustach, bole głowy, drętwienie języka, zawroty głowy, bezsenność, dezorientacja, bole stawow i mięśni.
Kola błyszcząca (Cola nitida)- dobra kondycja: rozwiń opis
Orzechy koli uznane są jako jeden z afrykańskich afrodyzjakow. Jednakże nie tylko to wyrożnia działanie tej rośliny. Dzięki wysokiej zawartości kofeiny stosowana jest do zmniejszenia objawow zmęczenia i senności, podnosi fizyczną jak i psychiczną sprawność organizmu. Zmniejsza apetyt.
Możliwe skutki uboczne: : Kofeina zawarta w orzechach coli może powodować bezsenność, podrażenie żołądka, nudności i wymioty, przyspieszony rytm serca. Duże ilości mogą wywołać rozdrażnienie, bole głowy, dźwięczenie w uszach, nieregularny rytm serca.
Lucerna siewna (Medicago sativa)- regulacja hormonalna i zdrowa prostata: rozwiń opis
Lucerna stosowana jest przy dolegliwościach związanych z zaburzeniami hormonalnymi. Reguluje ona rownowagę hormonalną i dlatego jest zalecana przy terapii impotencji lub w okresie menopauzy. Procz tego stosuje się go przy anemii jako środek odżywczy oraz w leczeniu podwyższonego cholesterolu. Lucerna wspomaga wchłanianie białek i innych składnikow mineralnych, dzięki czemu wzmocni Twoją spermę. Wspomaga leczenie zapalenia prostaty. Działa wzmacniająco na cały organizm.
Możliwe skutki uboczne: największym ryzykiem przy stosowaniu lucerny jest spożywanie kiełkow uprawianych w skażonej wodzie. Dla większości ludzi lucerna jest bezpieczna, choć może wchodzić w interakcję z niektorymi lekami. Nie należy stosować, jeśli pacjent przyjmuje leki zapobiegające odrzuceniu przeszczepu. Jeśli stosujesz leki przeciwzakrzepowe skonsultuj się z lekarzem przed spożyciem lucerny. Jedzenie lucerny jest związane z toczniem rumieniowatym, dlatego osoby u ktorych zdiagnozowano toczeń nie powinny spożywać lucerny. Zbyt duże ilości mogą powodować zaburzenia krwi, w rzadkich przypadkach może nastapić powiększenie śledziony, nieprawidlowy poziom czerwonych krwinek.
Lukrecja gładka (Glycyrrhiza glabra)- siła i sprawność seksualna: rozwiń opis
Lukrecja odkryta przez mezopotańczykow stosowana była przez nich jako afrodyzjak, dopiero poźniej odkryto inny zbawienny jej wpływ. Podnosi ona ciśnienie krwi, pobudzając krążenie. Od dawna lukrecja stosowana jest do podtrzymania odpowiedniego poziomu estrogenow w organizmie. Dzięki temu korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego. Należy pamiętać, że niedobor estrogenow w jądrach mężczyzn może powodować bezpłodność. Ponadto zioło to nagromadzenie zapobiega utracie wody w głębokiej warstwie skory, przez co uzyskuje się doskonałe, głębokie nawilżanie i odżywienie tkanek.
Możliwe skutki uboczne: długotrwałe stosowanie może prowadzić do podniesienia ciśnienia krwi, niedoborow potasu we krwi. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli wystąpią bole głowy, obrzęk rąk/stop, nagły przyrost masy ciała, skurcze mięśni, bol, osłabienie, nieregularne bicie serca, zmiany w ilości moczu, ciemny mocz, trudności w oddychaniu i zmęczenie. Reakcje alergiczne: wysypka, swędzenie, obrzęk - szczegolnie w obrębie twarzy, języka, gardła, zawroty głowy, kłopoty z oddychaniem.
Prawoślaz lekarski (Althaea officinalis)- zdrowie i dobre samopoczucie: rozwiń opis
Prawoślaz jest leczniczą rośliną śluzowatą, tworzącą roztwory koloidalne w wodzie. Z pozyskanych z niej surowcow powstają środki, ktore odnajdują swoje zastosowanie w farmaceutyce. Oprocz śluzow zawiera pektyny, skrobię, sacharozę, flawonoidy, sole miedzi, cynku, żelaza, magnezu, kwasy organiczne i garbniki. Posiada właściwości przeciwzapalne i łagodzące podrażnienia.
Możliwe skutki uboczne: brak
Rdest wielkokwiatowy (Polygonum multiflorum) młodość i płodność: rozwiń opis
Jest to jedno z bardziej popularnych zioł medycyny chińskiej. Działa na organizm estrogennie i antyoksydacyjnie oraz tonizująco. Stwierdzono, że zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Najistotniejszym jednak faktem jest to, że rdest uważany jest za roślinę, ktora zwiększa ilość spermy oraz zwiększa płodność mężczyzn.
Możliwe skutki uboczne: rzadko reakcje alergiczne - wysypka, zapalenie wątroby - niewskazane u osob z chorobami wątroby. Wysokie dawki mogą prowadzić do niedoboru potasu, osłabienie mięsni, drętwienie rąk i nog, halucynacje. Należy stosować ostrożnie u osob z niskim poziomem żelaza. Może powodować biegunkę, bole brzucha, nudności, wymioty. Nie stosować w przypadku zapalenia jelit, choroby Crohna, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, owrzodzeń, bolow brzucha nieznanego pochodzenia. Stosować ostrożnie u pacjentow z zaparciami, gdyż antrachinon może powodować uzależnienie od środkow przeczyszczających
Sarsaparilla (Smilax officinalis)- pobudzenie i potencja: rozwiń opis
Roślina uznana jest w wielu krajach za afrodyzjak. W Chinach stosowana była do leczenia chorob układu moczowego, natomiast w Ameryce Południowej od setek lat używana jest jako zioło wspomagające potencję. Dzięki wysokiej zawartości fitosteroli, witamin oraz aminokwasow działa na organizm pobudzająco i stabilizująco na gospodarkę organizmu. Często stosowana jest przez sportowcow do zwiększenia masy mięśniowej bez ingerencji substancji syntetycznych. Harmonizuje system hormonalny u mężczyzn wspomagając tworzenie testosteronu i progesteronu.
Możliwe skutki uboczne: brak
Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus)- siła i koncentracja: rozwiń opis
Żeń-szeń syberyjski to prawdziwy męski afrodyzjak. Stosowany jest przy zaburzeniach krążenia oraz osłabieniu popędu płciowego przy problemach z potencją oraz wczesnym wytryskiem. Ma działanie wzmacniające. Podnosi poziom koncentracji i aktywizuje organizm do pracy zarowno fizycznej jak i umysłowej.
Możliwe skutki uboczne: zażywanie żeń-szenia z innymi suplementami diety może wywołać skutki uboczne, dlatego należy go przyjmować z rozwagą. Na początku może wystąpić erwowość i pobudliwość, ktore jednak ustępują po kilku dniach stosowania. Ginseng może zmniejszać zdolność koncentracji a także poziom cukru we krwi, nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, gdyż jego działanie może być podobne do estrogenu. Rzadko występują ataki astmy, podwyższone ciśnienie krwi, kołatanie serca, bezsenność, lęk, euforię, biegunkę, wymioty, bole głowy, krwawienie z nosa, bole piersi, silniejsze miesiączki a także krwawienie waginalne po menopauzie.
Pozostałe składnikiCzytaj dalej
Witaminy:
witamina E 21 mg, witamina B1 10mg, witamina B2 10mg, witamina B3 10 mg, witamina B6 10 mg, witamina B5 10 mg, witamina B11 120 mcg, witamina B7 110 mcg, witamina B12 10 mcg
Witaminy z grupy B odgrywają niezwykle ważną rolę w pracy układu nerwowego. Obniżają stężenie homocysteiny zawartej we krwi, ktorej wysoki poziom często przyczynia się do rozwoju chorob serca. Witaminy z grupy B wpływają pozytywnie na układ krążenia.
Zapotrzebowanie na witaminy z grupy B zwiększa się przy stresującym trybie życia. Dodatkowo witamina B12 zwiększa ruchliwość plemnikow, zwiększa potencję i poprawiają aktywność seksualną.
Inne składniki:
Microcrystalline Cellulose, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide, Licorice.
Więcej o Orgasm Control
Dlaczego Ja?Czytaj dalej
W życiu każdego faceta nadchodzi taki moment, kiedy mimo zdobycia wszystkich opisywanych w prasie atrybutow prawdziwego mężczyzny nadal wiesz, że coś tu nie gra. Nowa świetna bryka, 200 pompek w serii na siłowni, elegancki zegarek, nawet ekskluzywny weekend na Bahamach nie sprawią, że będziesz się czuł jak stuprocentowy samiec. Liczą się fakty, to na nich buduje się prawdziwą męskość i pewność siebie.
Z tyłu głowy czai się nieśmiertelny cytat klasyka 'prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy' i zatruwa życie. Nie pozwala się rozluźnić, wprowadza nerwy do sypialni. A przecież każdy wie, że stres w alkowie nie sprzyja satysfakcjonującym kontaktom z płcią przeciwną.
Upokarzające 'Kochanie nic się nie stało...może następnym razem się uda' obniża samoocenę, pewność siebie i nie pozwala cieszyć się łożkowymi igraszkami. Strategia na smutnego, małego misia jest znacznie poniżej Twojej godności.
Nie lekceważ objawow! Czytaj dalej
Ignorowanie problemu nie sprawi, że przestanie on istnieć. Brak satysfakcji seksualnej podczas stosunku i zaburzenia erekcji mogą trwale wpłynąć na relacje z partnerką, co niekorzystnie odbija się na innych sferach życia.
Udowodniono, że zachowanie sprawności seksualnej u mężczyzn jest konieczne w utrzymywaniu dobrego samopoczucia, motywacji do pracy i osiągania uczucia pełnej samorealizacji.
Dlatego istotna jest szybka reakcja na pierwsze objawy.
Stosowanie Czytaj dalej
Stosuj 2 tabletki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej.
Orgasm Control to produkt ziołowy, suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zrożnicowanej diety.
Orgasm Control nie jest zalecany w przypadku zapalenia jelit, choroby Crohna, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, owrzodzeń, bolow brzucha nieznanego pochodzenia.
W przypadku cukrzycy, nadciśnienia, podwyższonego cholesterolu, tocznia rumieniowatego chorob wątroby, kamicy nerkowej, innych chorob nerek lub pęcherzyka żołciowego skonsultuj się z lekarzem.
Sposob przechowywania i zawartośćCzytaj dalej
1 opakowanie Orgasm Control zawiera 60 tabletek i zapewnia miesięczną kurację.
Suplement należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Orgasm Control Spray Pojemność - 15 mlPełna kontrola-pełna satysfakcja
Czym jest Orgasm Control Spray?
Orgasm Control Spray został stworzony, by pomoc Ci zyskać:
dłuższy stosunek
długą i mocną erekcję
lekkie znieczulenie żołędzia
nowe intensywne doznania
pełną satysfakcję seksualną
pewność swojej męskości, potwierdzoną kontrolą wytrysku
Najskuteczniejszy spray opoźniający wytrysk na Polskim rynku!
Chcesz ożywić swoje życie seksualne? Pragniesz, by Twoja partnerka chwaliła się przyjaciołkom długością i intensywnością waszych stosunkow?
Jeśli marzy Ci się w łożku wydolność seksualnego maratończyka zastosuj Orgasm Control Spray. Koniec z nerwowym sprintem i zawiedzionym wzrokiem kobiety!
Nareszcie doprowadzisz ja do wrzenia, to ona będzie prosiła byś kończył! Zniknie Twoje zakłopotanie w intymnych sytuacjach. Razem z partnerką zaczniecie czerpać radość z cudownego i długiego seksu.
Problem przedwczesnego wytrysku dotyka prawie połowy męskiej populacji
W dzisiejszych czasach ten wstydliwy problem dotyczy mężczyzn w każdym wieku.
Stres, zmęczenie i nieregularny tryb życia, zła dieta może prowadzić do przedwczesnego wytrysku. Problem ten dotyka panow, ale rownież ich partnerki, ktore nie mogą zaznać długich pieszczot.
Nie pozwol, aby coś zepsuła wam tę szczegolną intymna więź, jaką można zbudować dzięki wspaniałym doznaniom seksualnym. Daj swojej kobiecie tyle rozkoszy ile naprawdę potrzebuje.
Mężczyźni od tysięcy lat mierzyli się problem z przedwczesnego wytrysku. Poszukiwano skutecznych sposobow by kontrolować wzwod. Wieloletnie badania nad biologicznymi mechanizmami orgazmu pozwoliły opracować metody wydłużenia długości stosunku. Korzystając z tej wiedzy stworzyliśmy Orgasm Control Spray.
Jak działa Orgasm Control Spray??
Lekko znieczula żołądź
Zapobiega nadmiernemu pobudzeniu receptorow w obrębie członka
tonizuje reakcję zakończeń nerwowych
Poprawia ukrwienie penisa
Pozwala na nowy wymiar doznań
Poprawia wygląd skory i zapobiega otarciom
Orgasm Control swoje niezwykłe właściwości zawdzięcza unikalnemu połączeniu wyciągow z dwoch roślin: dziurawca zwyczajnego oraz owsa prawdziwego.
Dzięki długoletnim badaniom receptura została tak zaprojektowana, aby naturalne składniki jak najlepiej się wchłaniały się w głąb skory i lepiej przenikały do wewnętrznych tkanek organu. żeby działanie było natychmiastowe oraz jak najdłużej pozwalało cieszyć się stosunkiem.
Związki i substancje zawarte w wyciągach poprawiają ukrwienie członka. Dzięki nim wzwod jest silniejszy i twardszy. Olejki lotne, hiperycyna, garbniki, flawonoidy i steroidy zawarte w ziołach zapobiegają nadwrażliwości żołędzia. Tonizują działanie zakończeń nerwowych w obrębie prącia przeciwdziałają nadmiernemu podrażnieniu i pobudzeniu.
Badania wykazały, że przedwczesnej ejakulacji doświadcza aż 28%, a trudności z potencją ma aż 45% mężczyzn.
Ponadto miejscowo mają działanie lekko znieczulające, co opoźnia wytrysk nasienia, a tym samym wydłuża stosunek. Użytkownicy potwierdzają rewelacyjne działanie tego produktu.
Dodatkowo stosowanie Orgasm Contol Spray poprawia wygląd i głęboko odżywia skorę Twojego penisa! Dzięki Orgasm Control tysiące kochankow na całym świecie może na nowo cieszyć się stosunkami płciowymi, tak długo jak chcą. Twoja kobieta będzie zachwycona, a Ty dołączysz do grona łożkowych maratończykow
Kluczowe składniki Orgasm Control Spray:
Aby poznać szczegołowe działanie składnikow Orgasm Control rozwiń ich opis.
Wyciąg z Dziurawca zwyczajnego (Hypericum perforatum) rozwiń opis
Ziele dziurawca zawiera hiperycynę), olejki lotne, garbniki, flawonoidy, czerwony barwnik, najważniejszy, leczniczy składnik zioła ma działanie uspokajająco tonizujące. Dziurawiec działa przeciwbolowo, przeciwzapalnie, przeciwskurczowo, przeciwbakteryjnie, żołciopędnie i ściągająco. Ma właściwości regenerujące i wzmacniające system nerwowy. Dziurawiec reguluje poziom serotoniny w organizmie, co jest odczuwalne jako poprawa samopoczucia. Mechanizm działania hiperycyny, zawartej w dziurawcu, polega na hamowaniu wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny. Niedobor serotoniny jest jedną z podstawowych przyczyn złego samopoczucia i stanow depresji. Niezwykła skuteczność działania antydepresyjnego hyperycyny została potwierdzona klinicznie.
Wyciąg z owsa prawdziwego (Avena sativa L.)rozwiń opis
Owies prawdziwy zawiera saponiny, flawonoidy, alkaloidy, związki steroidalne, witaminy B1, B2, D, E, wiele minerałow, karoten, białko zbożowe (gluten), tłuszcze. Składniki te zboża mają wielokierunkowe korzystne działanie. Zapobiega nadmiernemu pobudzeniu, ma działanie uspokajające. Owies był tradycyjnie stosowany przy nietrzymaniu moczu, ponieważ działa wzmacniająco na mięśnie kegla i prostatę. Ponadto dzięki właściwościom przeciwdepresyjnym i tonizującym, łagodnie podnosi poziom energii i wytrzymałość na wysiłek. Wspomaga przeciążony system nerwowy. Owies prawdziwy jest używany w leczeniu depresji oraz wyczerpania nerwowego. Owies prawdziwy jest pożywny i wykorzystywany jako tonik uspakajający nerwy zarowno w zielarstwie i w, homeopatii. Stosowany na wzmocnienie przy nerwicach, w stanach wyczerpania nerwowego oraz w leczeniu niepokoju i lękow. Uważa się rownież, że jest pomocny w impotencji oraz jest pożyteczna w leczeniu nerwowości i bezsenności. Dodatkowo dzięki zawartym minerałom, tłuszczom i witaminom, świetnie odżywia i regeneruje skorę
Pozostałe składniki
Woda, gliceryna, Laureth-9, alkohol denaturowany, glikol kaprylowy, alkohol, mentyl PCA.
Możliwe skutki uboczne
Przed użyciem zaaplikuj środek na wewnętrzną część ramienia, aby sprawdzić wrażliwość na składniki. W przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik sprayu, w szczegolności w przypadku wystąpienia wysypki lub swędzenia należy zaprzestać stosowania.
Oferujemy Ci rożne promocyjne warianty produktow ORGASM CONTROL. Wybierz:
orgasm Control 60tab
3 opakowania Orgasm Control
Orgasm Control+ Gel 150ml
Orgasm Control Spray 15ml
Zestaw Orgasm Control 60tab + 15ml Spray
Zestaw Orgasm Control 120tab + 15ml Spray
/* */

Inne artykuły z kategorii Przedwczesny Wytrysk

2 X ORGASM EXTRA TABS - KURACJA NA DWA MIESIĄCE!
2 X ORGASM EXTRA TABS - KURACJA NA DWA MIESIĄCE! []
Cena:209.90 zł
2op. Orgasm Control 120tab + Spray 15ml GRATIS!
2op. Orgasm Control 120tab + Spray 15ml GRATIS! []
Cena:249.90 zł
3 X  ORGASM EXTRA TABS - KURACJA NA TRZY MIESIĄCE!
3 X ORGASM EXTRA TABS - KURACJA NA TRZY MIESIĄCE! []
Cena:289.00 zł
3op. Orgasm Control - 180tab - 1op GRATIS!
3op. Orgasm Control - 180tab - 1op GRATIS! []
Cena:249.90 zł
3xORGASM CONTROL+ GEL - 3x150ml - Pełna Kontrola
3xORGASM CONTROL+ GEL - 3x150ml - Pełna Kontrola []
Cena:269.90 zł
BLACK STONE SPRAY - 15 ml - Rekomenujemy!
BLACK STONE SPRAY - 15 ml - Rekomenujemy! []
Cena:59.90 zł
DELAY GEL - 30ML - Żel opóźniający
DELAY GEL - 30ML - Żel opóźniający []
Cena:69.90 zł
Orgasm Control + Gel - 150ml - Pełna Kontrola
Orgasm Control + Gel - 150ml - Pełna Kontrola []
Cena:84.90 zł
Orgasm Control 60tab + Spray 15ml - Komplet Pełnej Kontroli
Orgasm Control 60tab + Spray 15ml - Komplet Pełnej Kontroli []
Cena:159.90 zł
Orgasm Control Spray - 15ml - Pełna Kontrola - REKOMENDUJEMY
Orgasm Control Spray - 15ml - Pełna Kontrola - REKOMENDUJEMY []
Cena:59.90 zł

Akcesoria erotyczne dla każdego © ogloszenia.cdk.pl