Twardsze, grubsze, większe...

3x VIAMEA - 12tab - Zostań Boginią Seksu!

3x VIAMEA - 12tab - Zostań Boginią Seksu! znajduje się w kategorii: Zwiększanie Libido u Kobiety

CENA 3x VIAMEA - 12tab - Zostań Boginią Seksu! TO 119.90 zł

3x VIAMEA - 12tab - Zostań Boginią Seksu!
[powiększ +]
Producent
Cena 119.90 zł
Status - DOSTĘPNY


3xViamea - Zostań boginią seksu 3 opakowania - 12 tabletekNajpopularniejsze tabletki na libido dostępne w Intymnosc.pl
Viamea to:
Viamea jest w pełni naturalna, co oznacza, że nie zawiera hormonow. Składniki w niej zawarte znane są ze swoich właściwości relaksujących i rozluźniających.
To ułatwi Ci zrelaksowanie się i w pełni oddanie intymnej chwili.
Receptura została opracowana tak, aby zwiększać ukrwienie pochwy i wpływać pozytywnie na jej wilgotność, przez to pieszczoty będą znacznie intensywniejsze i doprowadzą Cię do szału!
Naukowcy z firmy Sexual Health Series stworzyli produkt, ktory szybko stał się liderem Intymnosc.pl wśrod naturalnych preparatow na zwiększenie kobiecego libido. Viamea jest suplementem diety, więc do jej zakupu nie potrzeba recepty lekarskiej. Posiada też atesty Unii Europejskiej.
Zobacz ten produkt w 3D
#colorbox { top: 1250px ! important; }
Składniki Viamea
Aby poznać szczegołowe działanie składnikow Viamea rozwiń ich opis.
Muira Puama rozwiń opis
zwana też ekstraktem z kory Drzewa Potencji. Jest to środek pobudzający i wzmacniający. Dodaje energii do codziennych czynności, jak i do zdobywania łożkowych szczytow. Polecany dla osob, ktore cierpią na osłabienie aktywności seksualnej. Od wiekow kora i korzenie Muiry Puamy stosowane są wśrod ludow Ameryki Południowej i Łacińskiej jako silny środek pobudzający, oddziałujący na centralny system nerwowy i libido. Możliwe skutki uboczne: Muira Puama jest raczej bezpieczna w stosowaniu, jeśli nie przekracza się zalecanych dawek. Przy zażywaniu dużych ilości zaobserwowano bezsenność i rozdrażnienie. W przypadku zażywania innych środkow na zaburzenia erekcji zalecamy konsultacje z lekarzem.
Imbir rozwiń opis
imbir potrafi zaskoczyć. Kojarzy nam się z wypiekami i z kuchnią, jednak jego działanie jest bardzo pozytywne dla naszego organizmu. Imbir jest jedną z najstarszych roślin uprawianych rownież w celach lekarskich. W Chinach już 3000 lat p.n.e. imbir należał do najwartościowszych surowcow medycyny naturalnej. Stosowany na dolegliwości układu pokarmowego, miał też swoje zastosowanie jako afrodyzjak. Wspołczesne badania potwierdziły lecznicze działanie tej orientalnej rośliny. Poprawia ona krążenie, a co za tym idzie zwiększa intensywność doznań seksualnych i nasila erekcję. Możliwe skutki uboczne: brak
L-Arginina rozwiń opis
jest aminokwasem odpowiedzialnym za naszą sprawność fizyczną. Pomaga nam w produkcji energii w mięśniach, a także pełni istotną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu, a co za tym idzie zapewnia sprawny metabolizm mięśni. Dodatkowo L-Arginina wspomaga krążenie. Naukowo udowodniono jej skuteczność w walce z niepłodnością u mężczyzn. Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić orgazm i zwiększyć wrażliwość na bodźce seksualne. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.
Wapń rozwiń opis
zajmuje pierwsze miejsce na liście składnikow odżywczych, ktore zapewniają nam siłę i zdrowie. Każdy z nas potrzebuje wapnia, aby zapobiec niemiłym odrętwieniom i skurczom. Oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bole mięśni. Dodatkowo niedobor wapnia może powodować stany depresyjne i lękowe. Obolali i zmęczeni, a dodatkowo ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, nawet na przyjemności. Możliwe skutki uboczne: spożywanie w dużych ilościach może powodować zaparcia.
Tribulus Terrestris rozwiń opis
jest to roślina, ktora od wiekow wykorzystywana była w Europie jako lek na impotencję zwiększający popęd seksualny. Odpowiada za wzrost naturalnego testosteronu. Do tego, zwiększa on siłe i witalność, aby w pełni moc korzystać z każdej chwili spędzonej we dwoje. Możliwe skutki uboczne: Tribulus jest stosowany w medycynie i w kulturystyce od dość długiego czasu i nie wykryto żadnych skutkow ubocznych stosowania tego zioła. Zauważono jednak, że zażywanie tribulusa może powodować rozstroj żołądka, dlatego należy przyjmować go w trakcie jedzenia.
Witamina b3 pp rozwiń opis
Witamina b3 poprawia twoje samopoczucie. Przeciwdziała bezsenności, ogolnemu osłabieniu, sprawia, że czujesz się rozluźniony i zrelaksowany. Łagodzi uczucie niepokoju i stresu Możliwe efekty uboczne: przedawkowanie może spowodować zaczerwienienia skory, swędzenie i mrowienie, podrażnienie żolądka, bole i zawroty głowy, zgagę, nudności, wymioty, niewyraźne widzenie, uszkodzenia wątroby.
Cola nut (Cola acuminata rozwiń opis
przynosi krotkotrwałą ulgę w przypadku zmęczenia, depresji, zespołu przewlekłego zmęczenia, melancholii, atonii, biegunce, utracie masy ciała i migrenowych bolach głowy. Możliwe skutki uboczne: Kofeina zawarta w orzechach coli może powodować bezsenność, podrażenie żołądka, nudności i wymioty, przyspieszony rytm serca. Duże ilości mogą wywołać rozdrażnienie, bole głowy, dźwięczenie w uszach, nieregularny rytm serca.
Pieprzowiec roczny (Capsicum annum) rozwiń opis
znany jako środek przeciwbolowy przy zapaleniu stawow czy bolach mięśni. Zawiera kapsaicyny, stosowane przy łagodzeniu bolu po operacjach chirurgicznych - szczegolnie mastektomii, torakotomii (chirurgii klatki piersiowej), amputacji. Naukowcy odkryli, że kapsaicyna może przynieść ulgę przy owrzodzeniu jamy ustnej spowodowanym chemioterapią i radioterapią.
Lucerna siewna (Medicago sativa)- regulacja hormonalna i zdrowa prostata: rozwiń opis
Lucerna stosowana jest przy dolegliwościach związanych z zaburzeniami hormonalnymi. Reguluje ona rownowagę hormonalną i dlatego jest zalecana przy terapii impotencji lub w okresie menopauzy. Procz tego stosuje się go przy anemii jako środek odżywczy oraz w leczeniu podwyższonego cholesterolu. Lucerna wspomaga wchłanianie białek i innych składnikow mineralnych, dzięki czemu wzmocni Twoją spermę. Wspomaga leczenie zapalenia prostaty. Działa wzmacniająco na cały organizm.
Możliwe skutki uboczne: największym ryzykiem przy stosowaniu lucerny jest spożywanie kiełkow uprawianych w skażonej wodzie. Dla większości ludzi lucerna jest bezpieczna, choć może wchodzić w interakcję z niektorymi lekami. Nie należy stosować, jeśli pacjent przyjmuje leki zapobiegające odrzuceniu przeszczepu. Jeśli stosujesz leki przeciwzakrzepowe skonsultuj się z lekarzem przed spożyciem lucerny. Jedzenie lucerny jest związane z toczniem rumieniowatym, dlatego osoby u ktorych zdiagnozowano toczeń nie powinny spożywać lucerny. Zbyt duże ilości mogą powodować zaburzenia krwi, w rzadkich przypadkach może nastapić powiększenie śledziony, nieprawidlowy poziom czerwonych krwinek.
Pieprzowiec roczny (Capsicum annum) rozwiń opis
sprawność seksualna - kora cięta Catuaby, brazylijskiego drzewa, jest znana jako jeden z najsilniejszych naturalnych afrodyzjakow. Badania nad tym ziołem wciąż trwają. Afrodyzjak ten podnosi libido, zwiększając pożądanie seksualne, zapobiega przerostowi prostaty. W Japonii trwają badania nad zastosowaniem Catuaby do leczenia HIV - wiele wskazuje na to, że Catuaba może mieć wpływ na zahamowanie rozwoju tej choroby oraz ochronie systemu immunologicznego u pacjentow z AIDS. Catuaba może spowodować sny erotyczne i zwiększenie pożądania seksualnego obu płci. Możliwe skutki uboczne: Na początku przyjmowania można odczuć podrażnienie żołądka i biegunkę.
Żeńszeń: rozwiń opis
to zioło znane jako wzmacniające ciało i zapobiegające wielu chorobom. Stosowane jako afrodyzjak a także przy leczeniu dysfunkcji seksualnych, szczegolnie u mężczyzn. Badania z 2002 roku potwierdziły znane od wiekow właściwości żeń szenia zwiększające libido i poprawiające płodność. Oświeca umysł i ułatwia myślenie. Pomaga w leczeniu impotencji, zmęczenia, zapalenia stawow, objawow demencji starczej, obniżenia cholesterolu, zwiększenia energii, wydolności i wytrzymałości organizmu, zmniejsza skutki zmęczenia i stresu, zapobiega zakażeniom. Badania w Toronto (2000r.) wskazują, że żeńszeń może mieć pozytywny wpływ przy leczeniu cukrzycy typu 2 - obniża poziom cukru we krwi o 20% więcej niż placebo. Jest jednym z najbardziej znanych i skutecznych suplementow długowieczności. Łagodzi wiele poważnych skutkow starzenia się takich, jak zwyrodnienie układu krwionośnego, zwiększa możliwości fizyczne i psychiczne. Zwrocono także uwagę na jego pozytywne skutki w leczeniu raka i poprawie wynikow sportowcow. Możliwe skutki uboczne: trudności z zasypianiem, nudności, biegunka, bole głowy, krwawienie z nosa, wysokie lub niskie ciśnienie krwi, bole piersi. Może także wywołać manię u pacjentow z depresją przyjmujących antydepresanty.
Żeń-szeń Azjatycki (Panax ginseng) - płodność i wysokie libido rozwiń opis
Ma podobne właściwości co żeń szeń amerykański. Jego upraw strzegła niegdyś 10 tysięczna armia chińska. Znany jest z poprawy libido i funkcji seksualnych, stosowany jako afrodyzjak. Badania z 2002 roku potwierdziły, że żeń szeń może być z powodzeniem stosowany w poprawie płodności i zwiększania libido. Przyczynia się także do obniżenia poziomu cukru we krwi, nawet o 20% w stosunku do placebo. Zmniejsza skutki zmęczenia i stresu, oświeca umysł i pomaga w leczeniu demencji starczej. Obniża cholesterol, zwiększa energię i poprawia potencję. Możliwe skutki uboczne: trudnośći z zasypianiem, nudności, biegunka, bole głowy, krwawienie z nosa, bole piersi. Może także zmniejszać lub zwiększać ciśnienie krwi i wywoływać manię u pacjentow z depresją przyjmujących antydepresanty.
Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus senticosus)- siła i koncentracja: rozwiń opis
Żeń-szeń syberyjski to prawdziwy męski afrodyzjak. Stosowany jest przy zaburzeniach krążenia oraz osłabieniu popędu płciowego przy problemach z potencją oraz wczesnym wytryskiem. Ma działanie wzmacniające. Podnosi poziom koncentracji i aktywizuje organizm do pracy zarowno fizycznej jak i umysłowej. Możliwe skutki uboczne: zażywanie żeń-szenia z innymi suplementami diety może wywołać skutki uboczne, dlatego należy go przyjmować z rozwagą. Na początku może wystąpić erwowość i pobudliwość, ktore jednak ustępują po kilku dniach stosowania. Ginseng może zmniejszać zdolność koncentracji a także poziom cukru we krwi, nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, gdyż jego działanie może być podobne do estrogenu. Rzadko występują ataki astmy, podwyższone ciśnienie krwi, kołatanie serca, bezsenność, lęk, euforię, biegunkę, wymioty, bole głowy, krwawienie z nosa, bole piersi, silniejsze miesiączki a także krwawienie waginalne po menopauzie.
Cynk rozwiń opis
niezbędny dla takich podstawowych funkcji organizmu jak trawienie. Pomaga na częste infekcje, wypadające włosy i łamiące się paznokcie. Dzięki niemu odczuwamy smaki i zapachy. Niedobor cynku może wywołać nerwicę lękową, znacznie częściej powoduje depresję a także zaburzenia funkcjonowania błon śluzowych - infekcje gardła, oczu, zespoł suchego oka, zaburzenia odporności. Możliwe skutki uboczne: brak.
Kofeina rozwiń opis
Kofeina pozwala zachować czujność organizmu przy jednoczesnym odczuciu przyjemności - głownie dzięki temu, że utrzymuje aktywność dopaminy w organizmie, a dopamina aktywuje ośrodki przyjemności w mozgu. Powoduje wytwarzanie adrenaliny i kortyzolu. Adrenalina powoduje przyspieszone bicie serca, wzrost przepływu krwi, co powoduje lepsze ukrwienie organow rozrodczych. Niektore badania wskazują, że kofeina przyczyniać się może do zapobiegania chorobie Parkinsona (ze względu na utrzymywanie aktywności dopaminy w organizmie), zapobieganiu chorobom serca (gdyż jest doskonałym przeciwutleniaczem), cukrzycy (przez wytwarzanie adrenaliny i kortyzolu). Poprawia ogolną wytrzymałość - zarowno psychiczną jak i fizyczną. Możliwe skutki uboczne: bezsenność, rozdrażnienie, drżenie mięśni, psychozy, zespoł napięcia przedmiesiączkowego, odwodnienie, uzależnienie od kofeiny.
Orchic Substance rozwiń opis
substancja pozyskiwana z jąder bykow. W wielu kulturach jedzeniu jąder byka przypisuje się własciwości poprawiające potencję i siłę seksualną. Możliwe skutki uboczne: brak
Cytrynian boru rozwiń opis
pierwiastek chemiczny, ktorego śladowe ilości możemy znaleźć głownie w owocach i warzywach takich jak śliwki, winogrona, rodzynki, jabłka, gruszki, zboża i soja, migdały i inne orzechy, miod. Cytrynian boru ma wiele korzystnych dla organizmu właściwości. Aktywuje witaminę D i estrogeny. Dzięki temu pomaga zapobiegać lub łagodzić skutki osteoporozy u kobiet po menopauzie. Bor, poprzez zwiększanie zdolności poznawczych, może zapobiegać utracie pamięci i jest wartościowy przy leczeniu choroby Alzheimera i stawow. Możliwe skutki uboczne: w przypadku przekroczenia zalecanej dawki bor może powodować utratę apetytu i problemy trawienne, nudności, biegunkę, utratę wagi.
Pełny Skład:
58 mg Calcium, Muira Puama (Ptychopetalum olacoides), L-Arginine, Niacin, Cola (Cola aucuminate), Terrestris Extract, Ginger (Zingiber officinale), Cayenne (Capsicum Annom), Catuaba (Erytroxylum catuaba), American Ginseng (Panax quinquefolius), Siberian Ginseng (Eleutherococcus senticosus), Asian Ginseng (Panax ginseng), Sarsaparilla (Smilax aristolochifolia), Zinc, Caffeine, Orchic Substancje, Boron Citrate, Cellulose, Croscarmellose Sodium, Magnesium Stearate, Modified Cellulose, Silica.
Sposob użycia:
1 tabletka na 30 minut przed seksem Sposob przechowywania Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Środki Ostrożności:
Preparat przeznaczony jest dla osob dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na ktorykolwiek ze składnikow preparatu.
Zapoznaj się dokładnie z listą składnikow zamieszczoną poniżej.
Możliwe skutki uboczne: reakcje alergiczne w przypadku wrażliwości na ktorykolwiek ze składnikow suplementu, nudności, biegunka, brak apetytu, utrata apetytu, utrata wagi, problemy trawienne, wymioty, bole głowy, euforia, lęk, bezsenność krwawienie z nosa, bole piersi, silniejsze miesiączki, krwawienie waginalne po menopauzie, podwyższone ciśnienia krwi, dźwięczenie w uszach, zgaga, niewyraźne widzenie, uszkodzenia wątroby, swędzenie, mrowienie, zaczerwienienia skory.
Przed zastosowaniem suplementu zalecamy konsultacje z lekarzem w przypadku cukrzycy (niektore składniki obniżają znacznie poziom cukru we krwi), chorob nerek i wątroby, depresji, chorob krwi.

Inne artykuły z kategorii Zwiększanie Libido u Kobiety

3x VIAMEA - 12tab - Zostań Boginią Seksu!
3x VIAMEA - 12tab - Zostań Boginią Seksu! []
Cena:119.90 zł
Ice Lube - 30ml - Intymny Żel Chłodzący
Ice Lube - 30ml - Intymny Żel Chłodzący []
Cena:49.90 zł
LIBIDO 60 TABS
LIBIDO 60 TABS []
Cena:99.90 zł
LIBIDO 60 TABS
LIBIDO 60 TABS []
Cena:120.00 zł
LSDI Intim Gel - różany żel potęgujący doznania
LSDI Intim Gel - różany żel potęgujący doznania []
Cena:29.90 zł
LSDI Libido Female Gel - żel zwiększający doznania u kobiet
LSDI Libido Female Gel - żel zwiększający doznania u kobiet []
Cena:79.90 zł
ON - balsam podniecający dla kobiet
ON - balsam podniecający dla kobiet []
Cena:59.90 zł
ON - olejek podniecajacy
ON - olejek podniecajacy []
Cena:59.90 zł
Senstra - 30tab - Intensyfikator Doznań - REKOMENDUJEMY!
Senstra - 30tab - Intensyfikator Doznań - REKOMENDUJEMY! []
Cena:149.90 zł
Senstra Krem - 60ml - Przyjemne Ciepło - REKOMENDUJEMY!
Senstra Krem - 60ml - Przyjemne Ciepło - REKOMENDUJEMY! []
Cena:89.90 zł

Akcesoria erotyczne dla każdego © ogloszenia.cdk.pl