Twardsze, grubsze, większe...

Love amp; Desire - 100ml - Feromony Damskie - HIT 2012 w Intymnosc.

Love amp; Desire - 100ml - Feromony Damskie - HIT 2012 w Intymnosc. znajduje się w kategorii: Feromony

CENA Love amp; Desire - 100ml - Feromony Damskie - HIT 2012 w Intymnosc. TO 119.00 zł

Love amp; Desire - 100ml - Feromony Damskie - HIT 2012 w Intymnosc.
[powiększ +]
Producent
Cena 119.00 zł
Status - DOSTĘPNY


Love amp; Desire dla niej - 100ml - Feromony z Perfumami
Każdy człowiek poszukuje kontaktu i bliższych relacji z innymi ludźmi, ale nie każdy wie jak rozpocząć rozmowę, czy po prostu spodobać się innym. Nie każdy też wie, że na atrakcyjność wpływa nie tylko wygląd, ale też indywidualny zapach. To właśnie on wysyła nam pierwsze sygnały o zamiarach drugiej osoby. Jeśli więc jesteś otwarty na zawieranie nowych znajomości, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie!
Nie ma znaczenia czy masz stałego partnera czy właśnie poszukujesz nowych znajomości, lub chcesz po prostu mieć lepszy kontakt z ludźmi, ponieważ feromony działają na każdego.
Zobacz ten produkt w 3D
#colorbox {top:1350px !important;}
Chcesz poczuć rożnicę? Sprawdź to!
Feromony działają na każdego, ponieważ są naturalną drogą komunikacji niewerbalnej między ludźmi. Każdy z nas wytwarza swoj indywidualny zapach, ale w odpowiednim natężeniu działa on mocniej lub słabiej. Nasze feromony podkreślą Twoj zapach sprawiając, że ludzie zaczną zwracać na Ciebie większą uwagę, będą bardziej Cię lubić i szanować. Wzniecą pobudzenie seksualne u partnerow podkręcając atmosferę do granic możliwości.
Love amp; Desire
Feromony to substancje wytwarzane przez nasze ciało, odbierane przez receptory znajdujące się w nosie. Większość dostępnych w sprzedaży feromonow bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonu. Feromony Love amp; Desire jako jedyne na świecie posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Dzięki temu są bardziej skuteczne!
Sprawdźmy, za co odpowiedzialne są 4 składniki feromonow LOVEamp;DESIRE:
Androstenol - młodzieńcze zaloty
Jest produkowany w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u kobiet dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u mężczyzn jak i u innych kobiet i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktow i utrzymywaniu spojności grupy. Mężczyźni w wieku od 20 do 50 lat są szczegolnie wyczuleni na jego zapach.
Androstenon - dominujący autorytet
To zapach wytwarzany głownie przez kobiety dominujące. Zapach ten sygnalizuje siłę wśrod osobnikow tej samej płci. Służy kobietom do przyciągnięcia uwagi mężczyzn i wzbudzenia ich zainteresowania. Kobiety przebywające w warunkach dużej rywalizacji mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Androstenonu warto także używać chcąc wzbudzić większy respekt i dominację. Wykorzystanie androstenonu w Loveamp;Desire szczegolnie wpływa na powodzenie u mężczyzn.
Androsteron - wzmocnienie autorytetu
To najbardziej kobiecy ze wszystkich składnikow. Wywołuje efekt dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając raczej aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u spokojnych samic, typu Alpha.
Androstadienon - przyciąganie uwagi
quot;Feromon miłościquot;, ktory wpływa na zmianę nastroju u mężczyzn. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mozgu mężczyzn. Świadczy o tym wzrost uwagi, poznania, poprawa nastroju.
Dlaczego produkty Love amp; Desire są najskuteczniejsze wg klientek Intymnosc.pl?
Pociąg seksualny osiągnąć można dzięki zastosowaniu produktow opartych na pojedynczym feromonie. Jednakże badania wykazały, że za urok osobisty nie jest odpowiedzialny wyłącznie jeden składnik. Aby w naturalny sposob przyciągnąć inne osoby, lepszym rozwiązaniem staje się jednoczesne zastosowanie wielu feromonow. Produkty Love amp; Desire, ktorych składnikami jest wiele feromonow nie tylko wzmagają stopień podniecenia seksualnego, ale rownież tworzą pozytywną aurę wokoł osoby, ktora ich użyła. Ma ona wpływ na sposob odbioru zarowno wśrod obcych, jak i znajomych.
Feromony Love amp; Desire oparte na wielu składnikach wykorzystywane są ze znakomitym rezultatem przez bizneswoman w czasie negocjacji. Sprzedawcy zauważyli znaczną poprawę w sprzedaży swych produktow, kelnerki dostają więcej napiwkow.
Odpowiednie wyważenie poszczegolnych feromonow w produktach Love amp; Desire wpływa na konkretną zmianę w osobie, z ktorą rozmawiasz. Androstenon wpływa na podkreślenie kobiecości oraz seksualności. Dodatek androstenolu oraz androsteronu sprawia, że ludzie postrzegają Cię jako osobę godną zaufania i serdeczną.
Używane przez sprzedawcow i negocjatorow!
Jak pachnie Love amp; Desire dla kobiet?
To seksowny, owocowo - kwiatowy zapach dla stanowczych, niezależnych, mających swoj styl kobiet, ktore wiedzą czego chcą, i nie wahają się po to sięgnąć. To bardzo kobiecy zapach: zmysłowy, wyrafinowany, silny, gorący, agresywny i niepokorny. To prowokacja, fascynacja, namiętność...ale nigdy obojętność.
Na zapach składają się nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe, wanilia. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku.
PAMIĘTAJ!
Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy w dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane.
Feromony o dopasowanym stężeniu mogą zrobić wrażenie na każdym. Popraw swoje relacje z ludźmi z pracy, rozbudź swoje życie towarzyskie i seksualne!
Dlaczego nasi klienci są zawsze zadowoleni?
Jesteśmy dyskretni i dbamy o potrzeby naszych klientow. Nasze produkty posiadają wszelkie atesty, dlatego nasi klienci maja pewność, że zakupione produkty są bezpieczne i oryginalne.
Produkt przeznaczony dla osob dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci.
Oferujemy Ci kilka pojemności dla obojga płci, wybierz odpowiednią:
Love amp; Desire Męskie 15 ml
Love amp; Desire Męskie 50 ml
Love amp; Desire Męskie 100 ml
dla Kobiet
Love amp; Desire Damskie 15 ml
Love amp; Desire Damskie 50 ml
Love amp; Desire Damskie 100 ml
/* */

Inne artykuły z kategorii Feromony

Alchemy 5ml ROLL-ON - Silnie Stężone Zapachowe Feromony
Alchemy 5ml ROLL-ON - Silnie Stężone Zapachowe Feromony []
Cena:42.90 zł
Alchemy 5ml ROLL-ON - Silnie Stężone Zapachowe Feromony
Alchemy 5ml ROLL-ON - Silnie Stężone Zapachowe Feromony []
Cena:42.90 zł
BTB damskie  10ml - Be The Best!
BTB damskie 10ml - Be The Best! []
Cena:183.90 zł
BTB Męskie  10ml - Be The Best!
BTB Męskie 10ml - Be The Best! []
Cena:183.90 zł
CHAKRA - 10ml - Najlepsza Jakość w Niskiej Cenie!
CHAKRA - 10ml - Najlepsza Jakość w Niskiej Cenie! []
Cena:99.90 zł
Chikara 15ml - Ekstremalnie Stężone 7 Feromonów!
Chikara 15ml - Ekstremalnie Stężone 7 Feromonów! []
Cena:154.00 zł
Fero-Zestaw Męskie - TANIO !
Fero-Zestaw Męskie - TANIO ! []
Cena:199.90 zł
K2 Pheromones - 50ml - Olejek z Feromonami - unisex
K2 Pheromones - 50ml - Olejek z Feromonami - unisex []
Cena:172.90 zł
Love amp; Desire - 100ml - Feromony Damskie - HIT 2012 w Intymnosc.
Love amp; Desire - 100ml - Feromony Damskie - HIT 2012 w Intymnosc. []
Cena:119.00 zł
Love amp; Desire - 13ml - Feromony Damskie
Love amp; Desire - 13ml - Feromony Damskie []
Cena:59.90 zł

Akcesoria erotyczne dla każdego © ogloszenia.cdk.pl