Twardsze, grubsze, większe...

PERFECT BUST+ GEL - 150ml Powiększa, Ujędrnia i Unosi Piersi

PERFECT BUST+ GEL - 150ml Powiększa, Ujędrnia i Unosi Piersi znajduje się w kategorii: Powiększanie Piersi

CENA PERFECT BUST+ GEL - 150ml Powiększa, Ujędrnia i Unosi Piersi TO 79.90 zł

PERFECT BUST+ GEL - 150ml Powiększa, Ujędrnia i Unosi Piersi
[powiększ +]
Producent
Cena 79.90 zł
Status - DOSTĘPNY


PERFECT BUST+ GEL 150 ml Rewelacyjna nowość w Intymnosc.pl!
Zobacz ten produkt w 3D
Natychmiastowy efekt ujędrnienia i optycznego powiększania piersi!
Perfect Bust+ to innowacyjny, wyjątkowo skuteczny preparat pielęgnacyjny do ujędrniania, modelowania i rozświetlania biustu, łączący formułę VOLUPLUSTM oraz MASĘ PERŁOWĄ z NATURALNYMI WYCIĄGAMI ROŚLINNYMI.
Stosowany regularnie świeży, łagodny żel wzbogacony macelignanem, drobinkami pereł, olejem z orzechow macadamia oraz wyciągami z nagietka lekarskiego, morszczynu i cytryny napina, wygładza, rozświetla i ujędrnia piersi. Modeluje, ujędrnia , wypełnia, a w efekcie powiększa biust.
Dowiedz się więcej
Starannie dobrane składniki aktywują adipogenezę (odkładanie lipidow w piersiach), poprawiają mikrocyrkulację, przeciwdziałają wiotczeniu i utracie elastyczności skory piersi. Wspomagają syntezę kolagenu w skorze. Zawarte w recepturze wyciągi roślinne dostarczają niezbędne do idealnego metabolizmu tkanki łącznej i wiązadeł podtrzymujących piersi substancje odżywcze.
Żel jest szczegolnie polecany dla skory pozbawionej elastyczności, po okresie ciąży i kuracji odchudzającej oraz przy pierwszych oznakach wiotczenia skory. Przyczynia się do stymulacji wzrostu tkanek biustu, dzięki czemu jest pełniejszy, piękniejszy i bardziej sprężysty. Preparat nie ingeruje w gospodarkę hormonalną. Może być stosowany w trakcie menstruacji oraz w czasie menopauzy.
Substancje wchodzące w skład Perfect Bust+ naturalnie uzupełniają niedobor składnikow odżywczych. Roślinne wyciągi wspomagają proces gromadzenia lipidow w komorkach tłuszczowych, z ktorych zbudowane są piersi (adipocytach).
Aktywne związki roślinne zawarte w Perfect Bust + Gel:
wspomagają proces gromadzenia lipidow w adipocytach
wpływają korzystnie na elastyczność i napięcie skory
wspomagają procesy syntezy kolagenu w skorze, co pomaga w zapobieganiu procesom jej wiotczenia
dzięki naturalnie występującym antyoksydantom wzmacniają ochronę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za proces starzenia
głęboko odżywiają i wzmacniają skorę piersi
intensywnie nawilżają
ujędrniają i wygładzają naskorek
rozświetlają i rozjaśniają skorę piersi nadając im optycznie większą objętość
Dla kogo jest Perfect Bust +?
Stworzyliśmy Perfect Bust + Gel z myślą o wszystkich kobietach. Jednak szczegolnie polecamy jego stosowanie jeśli:
dbasz o swoją urodę
odchudzasz się
chciałabyś dodać swym piersiom jędrności
uważasz że Twoje piersi powinny być większe, pełniejsze i bardziej kształtne
skora Twojego dekoltu jest sucha i zmęczona
twoj biust stał się obwisły w wyniku ciąży lub wieku
często czujesz się zmęczona i osłabiona, żyjesz w stresie
odżywiasz się nieregularnie
stosujesz dietę ubogą w substancje mineralne
Powiększanie piersi bez operacji!
Jeśli nie jesteś zadowolona ze swoich naturalnych kształtow, to zdarzyło Ci się myśleć o ewentualnej operacji plastycznej. W prasie i w telewizji dużo się o tym mowi, jednak nikt nie wspomina o konsekwencjach takiej drogi powiększenia biustu.
Jak każdy zabieg chirurgiczny pozostawia blizny, a efekt często nie jest trwały. Po jakimś czasie silikonowe wkładki trzeba wymienić na nowe. Dlatego decydując się na zabieg musisz się liczyć z tym, że to nie będzie ostatnia kosztowna operacja w Twoim życiu. Dodatkowo co jakiś czas pojawiają się kolejne doniesienia o tym, że komponenty używane przy wykonywaniu zabiegow powiększania piersi nie są bezpieczne. Niosą ryzyko raka piersi lub innych powikłań.
Mnostwo kobiet po przeprowadzeniu zabiegu powiększania piersi narzeka na komplikacje okołooperacyjne (takie jak: zapalenia sutka, nie gojące się blizny, pęknięcie torebeczki silikonowej, powikłania pooperacyjne). Zamiast ryzykować warto sprobować alternatywnych metod, ktore mogą przynieść zdecydowanie lepsze i trwalsze efekty.
Przygotuj się na zmianę biustonosza! Efekt Size Plus zaskoczył niejedną naszą Klientkę.
Po trzech miesiącach od rozpoczęcia kuracji prawdopodobnie będziesz zaskoczona rozmiarem swojego biustu. Według opinii naszych Klientek, systematyczne stosujących Perfect Bust +, już po poł roku ich bielizna wymagała znaczącej zmiany!
Odczuwalność pożądanych efektow będzie widoczna dla większość kobiet właśnie w tym czasie. Jednak część kobiet może czekać na zmiany dłużej, ponieważ na działanie preparatu Perfect Bust + mają wpływ rożnice indywidualne każdego organizmu, takie jak przemiana materii, waga oraz predyspozycje genetyczne.
Mechanizm działania Perfect Bust+ Gel
Chociaż wśrod czynnikow determinujących objętość biustu najważniejsze są geny, istnieją rownież inne aspekty wpływające na jego kształt i objętość (dieta odchudzająca, ćwiczenia, ciąża, karmienie piersią). Najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metodą zwiększania objętości biustu jest działanie miejscowe przy wykorzystaniu substancji aktywnych stworzonych do stymulowania naturalnej produkcji tkanki tłuszczowej. Objętość wzrasta bez ryzyka, ponieważ tworzenie tłuszczu nie wpływa na gruczoły sutkowe.
Dowiedz się więcej
Za najbardziej istotny element strukturalny biustu, wpływający na jego kształt i rozmiar, uznaje się obecnie tkankę tłuszczową. Zlokalizowany po obu stronach mostka i połączony z mięśniem piersiowym większym, biust jest połkulisty, na co wpływa sam gruczoł oraz otaczająca go tkanka. Jego struktura zmienia się w zależności od etapu życia kobiety, jednak zachowuje pewne stałe, podstawowe cechy i struktury, ktore składają się na fizjologię i wygląd piersi.
Pierś to gruczoł mlekowy uformowany z płatow i przeplatany tkanka łączną. Każdy płat dzieli się na mniejsze płatki, łączące się w większy przewod (przewod mleczny) poprzez kanały międzypłatowe. Tkanka tłuszczowa, występująca w ilości zbliżonej do tkanki gruczołowej, zlokalizowana jest bezpośrednio pod skorą, ale pomiędzy tkanką gruczołową, a także zaraz za nią, ale przed mięśniem piersiowym. Na biust składają się rownież naczynia krwionośne, limfatyczne oraz zakończenia nerwowe, ktore czynią go wrażliwym.
Tkanka tłuszczowa, razem z tkanką łączną i tzw. więzadłami Coopera (więzadła wieszadłowe sutka, łączą gruczoł ze skorą), to kluczowe elementy kształtujące i utrzymujące biust, pozwalające na jego przesuwanie się wzdłuż i poniżej mięśnia.
Skład Perfect Bust+ Gel
Perfect Bust+ Gel to innowacyjne podejście do kosmetyki i pielęgnacji kobiecej urody. Najlepszej jakości naturalne składniki są pozyskiwane i przetwarzane w nowatorski sposob, by zapewnić zdrowie i piękno Twojemu biustowi. W najskuteczniejszym laboratorium jakim jest sama natura, dzięki nieskończonej sile reakcji, powstają substancje kryjące w sobie istotę prawdziwego piękna i długowieczności. W Perfect Bust+ Gel połączyliśmy siłę kilku składnikow. Poznaj ich rolę i działanie.
Voluplustrade; jest opatentowanym składnikiem o potwierdzonej laboratoryjnie zdolności do powiększania objętości biustu. Substancją aktywną zawartą w Voluplus jest Macelignan - potężny, naturalny aktywator adipogenezy, skuteczny nawet w niskich dawkach - pozyskiwany z muszkatołowca korzennego (Myristica fragrans Houtt.).
Dowiedz się więcej
Adipogeneza to proces powstawania nowych adipocytow, czyli dojrzałych komorek tłuszczowych, ktory przebiega przez całe życie. Macelignan wspomaga proces gromadzenia lipidow w komorkach tłuszczowych biustu.
Niezwykły potencjał terapeutyczny związku jest związany z aktywacją PPAR (Peroxisome Proliferator-Activated Receptor), receptora w tkance tłuszczowej, ktory jest kluczowym regulatorem rozwoju komorek tłuszczowych.
Badania in vivo oraz in vitro potwierdzają, że bez udziału tych receptorow niemożliwe jest powstanie komorek tłuszczowych. Naturalna aktywacja mecelignanem skutkuje zwiększaniem objętości tkanki tłuszczowej biustu. Co daje efekt SizeUptrade; rozmiar piersi powiększa się w ciągu, kilku miesięcy. Macelignan rozpuszczony jest w oleju z orzechow makadamia, co zwiększa skuteczność wnikania, zabezpiecza przed utlenianiem, a jednocześnie wygładza skorę. Olej makadamia cechuje się wysokim stężeniem jednonienasyconych kwasow tłuszczowych, oraz wysoką zawartością kwasu palmitooleinowego i jego izomerow. Zawiera niezbędne w adipogenezie minerały (potas, fosfor, wapń) i witaminy (B1 i B2). Jednonienasycone kwasy tłuszczowe wygładzają, nawilżają i działają przeciwstarzeniowo są też doskonałym nośnikiem substancji czynnych, poprawiając ich penetrację w głąb biustu.
MASA PERŁOWA jest otrzymywana z naturalnych pereł, ktore po selekcji i dezynfekcji, są następnie rozdrabniane i mikronizowane do delikatnego, drobnego proszku. Puder perłowy jest bogaty w unikalną proteinę zwaną conchiolin, ktora odpowiada ludzkiej keratynie i stanowi ponad 50% masy pereł.
Dowiedz się więcej
Proteina perłowa zbudowana jest z ponad 20 rożnych aminokwasow, odpowiadających za proces gojenia oraz prawidłowy metabolizm i stopień nawodnienia komorek skory. Dzięki zawartości wapnia, w postaci krystalicznej (aragonit - 31%), puder perłowy posiada rownież działanie matujące, antyseptyczne i przeciwzapalne, korzystne w przypadku cery skłonnej do wypryskow.
Proteiny obecne w masie perłowej wykazują duże powinowactwo do ludzkich białek skory, dzięki temu zmikronizowana masa perłowa ma zdolność wnikania do warstw naskorka, wpływając na ujędrnienie i elastyczność skory oraz działając regeneracyjnie i gojąco. Rozjaśnia przebarwienia oraz poprawia koloryt skory, nie zatykając przy tym porow (jest niekomendogenny). Absorbuje nadmiar sebum, matowiąc skorę, nadaje się do każdego typu karnacji. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i porow skory.
NAGIETEK kwiaty nagietka zawierają mieszaninę saponin trojterpenowych, pochodnych kwasu aleanowego (np. kaledulozydy A i B) oraz alkoholi trojterpenowych (np. arnidiol, ferandiol i kalenduladiol).
Nagietek i jego przetwory, stosowane zewnętrznie, działają przeciwzapalnie, bakteriobojczo i grzybobojczo. Duża zawartość prowitaminy A warunkuje prawidłowy wzrost nabłonka, przeciwdziałają nadmiernemu łuszczeniu się naskorka, przyspieszają ziarninowanie i bliznowacenie wszelkich uszkodzeń skory, nawet w początkowym okresie skornych zmian nowotworowych.
Dowiedz się więcej
Mają one znaczenie nie tylko lecznicze, ale kosmetyczne, gdyż regulują i wzmagają resorpcyjne własności skory i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynnikow zewnętrznych. Jest polecany do pielęgnacji cery zniszczonej, suchej i bardzo wrażliwej, przyspiesza regenerację, działa przeciwzapalnie, odżywczo. Likwiduje stany zapalne skory, działa odprężająco.
MORSZCZYN glon morski (Fucus vesiculosus L.) należący do brunatnic. Algi były znane i cenione już od starożytności. Udowodniono, że mają silne działanie antycellulitowe, modelujące, remineralizujące. Morszczyn przywraca rownowagę skorze i poprawia jej prawidłowe nawilżenie.
Dowiedz się więcej
Zawiera organiczny jod, potas, alginiany, kwasy tłuszczowe, fukosterol, proteiny, węglowodany (fukoidan), kwas alginowy oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Poprawia wygląd skory.
CYTRYNA to owoc drzewa (Citrus limon L.) nazywanaego też cytryną właściwą. Pochodzi z południowowschodnich Chin, lecz wspołcześnie nie występuje tam ani w stanie dzikim, ani nie jest tam hodowana. Dzięki obecności bioflawonoidow cytrusowych oraz D-limonenu, cytryna działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo.
Dowiedz się więcej
D-limonen - to głowny składnik cytrynowego olejku eterycznego, związek należący do monoterpenow, ktory posiada właściwości antyoksydacyjne, antybakteryjne, antynowotworowe oraz hamuje aktywność enzymu elastazy, tym samym zapobiega degradacji elastyny, białka, ktore razem z kolagenem odpowiadają za sprężystość i jędrność skory. D-limonen zwiększa także przyswajalność koenzymu Q10.
Bioflawonoidy cytrusowe - to głownie: hesperydyny, naringiny i rutyny. Związki te są silnymi inhibitorami wolnych rodnikow, hamują działanie enzymow wyzwalających procesy zapalne w skorze, zmniejszają przepuszczalność naczynek i wspomagają walkę z przebarwieniami. Bioflawonoidy cytrusowe mają korzystny wpływ na efektywność witaminy C (kwas askorbinowy), poprzez zwiększenie jej przyswajalności i stabilności.
Badania potwierdziły antybakteryjne i antyseptyczne działanie cytryny, korzystne przy cerze tłustej. Działa łagodząco, antyzapalnie, promuje gojenie, polecany przy podrażnieniach i stanach zapalnych skory. Dzięki obecności bioflawonoidow cytrusowych oraz D-limonenu, działa antyoksydacyjnie i przeciwzmarszczkowo. Zmniejsza zaczerwienienie, uszczelnia naczynka.
Lekko rozjaśnia przebarwienia. Regeneruje, wspomaga walkę z przedwczesnymi zmarszczkami, chroniąc przed rozkładem elastyny, polecany jest także dla cery dojrzałej. Działa odświeżająco i aromatycznie. Jest polecana dla cery naczynkowej, podrażnionej, tłustej, trądzikowej, mieszanej i dojrzałej. Od strony aromaterapeutycznej, zapach cytrynowy działa na organizm stymulująco, odświeżająco, antyseptycznie, łagodzi stany lękowe i rozjaśnia umysł.
Stosowanie Perfect Bust + Gel jest szczegolnie zalecane:
kobietom ktore chcą mieć pełniejsze, wymodelowane i jędrne piersi
kobietom z małym rozmiarem biustu
kobietom, ktorym piersi zwiotczały po radykalnej utracie masy ciała, ciąży i/lub karmieniu, lub po prostu w wyniku zmian związanych z wiekiem
kobietom ktore pragną cieszyć się młodym i zdrowym wyglądem swojego biustu
Pełna kuracja Perfect Bust (tabletki + żel)
Polecamy jednoczesne stosowanie tabletek i żelu. Łączona kuracja daje szybsze i bardziej widoczne efekty. Pielęgnujesz swoj biust od wewnątrz i zewnętrznie, co daje efekt synergii i jeszcze większego zadowolenia. Ponieważ dbamy o stan Twojego portfela proponujemy Ci oferty, gdzie w promocyjnych cenach możesz kupić zestawy suplementu + żelu lub opcje kupna każdego z produktow oddzielnie.
Sposob użycia:
Preparat stosować codziennie rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skorę. Nakładać na dekolt i piersi. Okrężnymi ruchami lekko masować biust od dołu ku gorze, omijając brodawki. Szybko się wchłania. Jako intensywną kurację żel powinno się stosować przez 6-8 tygodni. Nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i podczas karmienia piersią.
Skład:
AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, MACELIGNAN, TOCOPHEROL, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CITRUS LIMONUM (LEMON) FRUIT EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TRIETHANOLAMINE, XANTAN GUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DMDM HYDANTOIN, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, LAURETH-7, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TITANIUM DIOXIDE, PARFUM, CI 19140, CI 42090.
Zaawansowana pielęgnacja Perfect Bust+ Czytaj dalej
Aktywne składniki roślinne, pieczołowicie dobrane formuły, kosmetyka wspierająca kobiecość to prawdziwa sztuka. Rezultat naszych długoletnich doświadczeń i nieustających poszukiwań najskuteczniejszych rozwiązań.
Badania terenowe, odtwarzanie i pogłębianie wiedzy etnobotanicznej, nadzor upraw i zbiorow właściwa pielęgnacja biustu wymaga zarowno doskonałej jakości, jak i dogłębnej znajomości stosowanych składnikow. Efekt zależy często do najmniejszych detali, dlatego przygotowanie naszych produktow cechuje niezwykła staranność.
Właśnie dlatego możemy zaproponować produkty o niezwykłej jakości i w przystępnej cenie. Zgodnie z naszą podstawową misją: pomocy kobietom. Jesteśmy by was wspierać, żebyście czuły się piękniejsze.
Odchudzanie a piękny dekolt Czytaj dalej
Szybka utrata wagi to marzenie wielu z nas. Jednak uboczne efekty mogą nas rownież zaskoczyć niekorzystnie. Po intensywnej kuracji odchudzającej najszybciej na urodzie straci niestety biust. Kiedy tyjemy, wskutek odkładania tkanki tłuszczowej, skora rozciąga się, a pod wpływem zwiększonego ciężaru piersi ciążą ku dołowi. Kiedy gwałtownie pozbędziemy się tkanki tłuszczowej, skora w nadprzyrodzony sposob nie zmniejsza się o dwa rozmiary.
Piersi najczęściej opadają, spłaszczają się, stają się rozlane i bardziej płaskie. Niekiedy powstają rozstępy, ktore mimo postępu technologii kosmetycznych są trudne do zlikwidowania.
Dlatego podczas odchudzania niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja, ktora zapobiegnie, niekorzystnym zmianom wyglądu Twoich piersi. Skuteczna ochronna, formuła Perfect Bust + Gel pozwoli Ci na zrzucenie wagi bez nieprzyjemnych konsekwencji.
Składniki Żelu stymulują i aktywują adipigenezę (proces odkładania tkanki tłuszczowej w piersiach i zapobiegają jego zmniejszaniu pod wpływem diety redukcyjnej.
Większy biust dla każdej kobiety! Czytaj dalej
Fascynacja mężczyzn dużym biustem ma swoje uwarunkowania biologiczne. Pierwotnie duże piersi dawały przyszłemu partnerowi informację o zdolnościach rozrodczych kobiety. Duże piersi dawały gwarancję, że w przyszłości partnerka będzie w stanie wykarmić liczne potomstwo. Dlatego obfity biust to jeden z najstarszych symboli płodności. Boginie oraz pierwsze przedstawienia kobiety wyryte w kamieniu, były obdarzone naprawdę bujnymi kształtami. Taki atawistyczny sposob postrzegania jest ciągle obecny w naszej kulturze. Stąd operacje powiększania biustu są coraz powszechniejsze.
Statystycznie obserwuje się rownież zadziwiający trend kobiece piersi są coraz większe. Pierwsi zauważyli to producenci kobiecej bielizny. Zaobserwowano, że z roku na rok rośnie rozmiarowka sprzedawanych biustonoszy. Ma to związek ze zmianami nawykow żywieniowych, rozwojem kosmetologii i nowymi technologiami pielęgnacji. Jemy więcej, coraz bardziej dbamy o zrożnicowaną i kompletna dietę. Coraz więcej kobiet do pielęgnacji piersi używa dedykowanych preparatow.
Oferujemy Ci zniżki przy zakupie kilku sztuk, sprawdź:
Perfect Bust - 1 opakowanie w cenie 169,90zł
Perfect Bust - 3 opakowania w cenie 339,90zł - 1 opakowanie GRATIS
Perfect Bust - 7 opakowanie w cenie 679,90zł - 3 opakowanie GRATIS
Perfect Bust - 1 opakowanie w cenie 99,90zł
Zestaw Perfect Bust - 90tab + 150ml żel w cenie 229,90zł - Oszczędzasz 30zł
Zestaw Perfect Bust - 180tab + 150ml żel w cenie 339,90zł - Oszczędzasz 60zł
/* */

Inne artykuły z kategorii Powiększanie Piersi

1 OP. FABULOUS BREASTS 90 TAB.
1 OP. FABULOUS BREASTS 90 TAB. []
Cena:169.90 zł
3 OP.FABULOUS BREASTS 270 TAB.
3 OP.FABULOUS BREASTS 270 TAB. []
Cena:339.90 zł
3op PERFECT BUST- 270tab -REKOMENDUJEMY
3op PERFECT BUST- 270tab -REKOMENDUJEMY []
Cena:339.90 zł
3x PERFECT BUST+ GEL - 3x150ml Powiększa, Ujędrnia i Unosi Piers
3x PERFECT BUST+ GEL - 3x150ml Powiększa, Ujędrnia i Unosi Piers []
Cena:179.90 zł
7op Perfect Bust - 630tab - REKOMENDUJEMY
7op Perfect Bust - 630tab - REKOMENDUJEMY []
Cena:679.90 zł
BUST BOOSTER - ŻEL 100ml - NOWOŚĆ!
BUST BOOSTER - ŻEL 100ml - NOWOŚĆ! []
Cena:99.90 zł
FABULOUS BREASTS 50ml KREM - NOWOŚĆ !
FABULOUS BREASTS 50ml KREM - NOWOŚĆ ! []
Cena:89.00 zł
PERFECT BUST - 90tab - REKOMENDUJEMY
PERFECT BUST - 90tab - REKOMENDUJEMY []
Cena:169.90 zł
PERFECT BUST+ GEL - 150ml Powiększa, Ujędrnia i Unosi Piersi
PERFECT BUST+ GEL - 150ml Powiększa, Ujędrnia i Unosi Piersi []
Cena:79.90 zł
PUSH UP! CAPS – Beauty Boost - 90 tab - REKOMENDUJEMY!
PUSH UP! CAPS - Beauty Boost - 90 tab - REKOMENDUJEMY! []
Cena:149.90 zł

Akcesoria erotyczne dla każdego © ogloszenia.cdk.pl