Twardsze, grubsze, większe...

PHALLOSAN - Pas z Próżnią - NOWOŚĆ!

PHALLOSAN - Pas z Próżnią - NOWOŚĆ! znajduje się w kategorii: Powiększanie Penisa

CENA PHALLOSAN - Pas z Próżnią - NOWOŚĆ! TO 999.90 zł

PHALLOSAN - Pas z Próżnią - NOWOŚĆ!
[powiększ +]
Producent
Cena 999.90 zł
Status - DOSTĘPNY


PHALLOSAN reg; Ortopedyczny pas z technologią prożniową do powiększania penisa
PHALLOSAN reg; rewolucyjne połaczenie pasa ortopedycznego z technologią prożniową
PHALLOSAN reg; jest jedynym na świecie opatentowanym system, ktory łączy zalety ortopedycznego pasa rozciągającego z nową, rewolucyjną technologią prożniową Protector.
Dzięki temu powstał najszybszy sposob na powiększania i prostowanie penisa. Teraz każdy mężczyzna może poprawić jakość życia i pozbyć się niepotrzebnych kompleksow.
PHALLOSAN reg; powiększa rownież żołądź, ponieważ prożnia obejmuje całego penisa. Wszystkie inne urządzenia przykładają siłę rozciągającą za żołędziem.
Powiększania penisa z doświadczeniem Producent urządzenia posiada dziesięcioletnie doświadczenie w produkcji i rozwijaniu systemow powiększania penisa, wydłużenie penisa i / lub prostowania penisa. Lata badań oraz oceny i opinie tysięcy klientow pomogły rozwinąć i ulepszyć system PHALLOSAN reg;.
Siła rozciągająca stymulacja rozrostu tkanek
Phallosan jako zasadę działania wykorzystuje naturalne, regeneracyjne zdolności ludzkiego ciała.
Lekarze poszukując metody do pozyskiwania dodatkowej skory do autoprzeszczepu (skora pacjenta jest przeszczepiana w inne miejsce na ciele pacjenta) zauważyli, że przykładając stałą siłę rozciągającą tkankę, stymuluje się jej wydłużenie i wzrost.
Podobnie jest z tkankami penisa. Dzięki stałej sile wywieranej przez pas na organ, komorki budujące jego tkanki są pobudzane do wzrostu i podziału.
Efektem jest zwiększenie długości i szerokości członka.
Phallosan łączy zalety pasa ortopedycznego i pompek prożniowych.
Dlaczego warto wydłużać penisa przy pomocy PHALLOSANreg;
Phallosan został stworzony, by umożliwić Ci efektywne wydłużenie i zwiększenie obwodu penisa w ciągu zaledwie kilku miesięcy używania.
PHALLOSAN jest ortopedycznym pasem rozciągającym. W zestawie znajduje się rownież komplet trzech rozciągających się kapturkow (z atestem F.D.A) w rozmiarach: S, M, L, przeznaczonych do wielokrotnego użytku.
Rożne rozmiary kapturka prożniowego zapewniają doskonałe dopasowanie.
Ponieważ kapturek jest elastyczny, rozciąga się w przypadku spontanicznych erekcji.
Prożnia uzyskana w wyniku odpompowania powietrza spod kapturka stwarza napięcie obejmujące całą długość i powierzchnię członka, co kolei rozkłada wytworzoną przez pas rozciągający siłę rownomiernie na cały organ, Teraz wszystkie tkanki penisa są stymulowane do wzrostu.
Rozciąganie jest bezbolesne na całej długości członka.
Jest to produkt medyczny ze znakiem CE. Spełniający wymogi prawa wspolnotowego dla urządzeń medycznych
Dzięki technologii prożniowej możesz dłużej (nawet do 12 g/dobę) i efektywniej powiększać swojego członka
Prożnia wytworzona w kapturku zapobiega wysuwaniu się z niego członka to najbezpieczniejsze rozwiązanie na rynku.
Napięcie wywierane na tkanki penisa może być dowolnie regulowane na pasku ortopedycznym.
Możesz łatwiej utrzymać higienę użytkowania! Poszczegolne części czyści się z łatwością.
Do zestawu dołączona jest szczegołowa instrukcja, ktora pomaga w obsłudze urządzenia.
Badania kliniczne potwierdzają skuteczność PHALLOSANreg;
Skuteczność PHALLOSANreg; zostało naukowo udowodniona w 2004 roku. W 2005 roku w czasopiśmie naukowym dla urologow Sexual Medicine opublikowano wyniki badań klinicznych potwierdzających efektywności terapii z zastosowaniem tego pasa ortopedycznego.
W 2009 r. w tym samym piśmie ukazał artykuł na potwierdzający jego dużą efektywność w korekcji krzywizny penisa.
PHALLOSANreg; posiada europejskie świadectwo zdrowotne (CE) i spełnia wymagania dyrektywy europejskiej 93/42/EEC o produktach medycznych.
Według jej zapisow jest klasyfikowane, jako urządzenie medyczne Typu 1.
Uważaj na niebezpieczne podrobki!
Na rynku możesz się spotkać z rożnorakimi podrobkami naszego ekspandera. Bądź rownież ostrożny z innymi powiększaczami penisa, ktore nie posiadają niezbędnych atestow i świadectw. Ich używanie może prowadzić do kontuzji i zamiast pomoc spowoduje powikłania. Nie trać czasu i pieniędzy. Korzystaj ze sprawdzonych naukowo rozwiązań.
Twoja męskość zasługuje na profesjonalne traktowanie!
Stosowanie PHALLOSANreg;
Nie zapominaj, że skuteczne i szybkie powiększenie penisa jest jedynie możliwe jeśli urządzenie jest noszone przez pewną minimalną liczbę godzin każdego dnia. Sugerujemy stosowanie urządzenia od 8 do maksymalnie 12 godzin w ciągu doby.
Zestaw do powiększania Penilarge (tabletki + krem)
Jeśli zależy Ci na optymalnej skuteczności tego urządzenia do powiększania penisa polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod:
ekstendera oraz zestawu suplementow w postaci tabletek i kremu Penilarge.
Dzięki skumulowanemu efektowi działania tabletek Penilarge oraz kremu działającego bezpośrednio na skorę penisa pierwsze efekty mogą być widoczne niespodziewanie szybko. Dlatego polecamy Ci oferty, gdzie możesz kupić zarowno zestawy jak i sam krem Penilarge 50ml.
Zestaw Penilarge 60tab + 50ml krem
Marzenia o prawdziwej męskości Czytaj dalej
Ludzie od wiekow modyfikowali swoj wygląd. Majowie używając drewnianych deseczek zmieniali kształt czaszek swoich dzieci. Pierwotne kultury zamieszkujące od Afryki, przez Azję, aż do obu Ameryk, nadawały indywidualny charakter swojemu wyglądowi stosując kłodki wargowe, wydłużając uszy, szyję. Pragnienie by wyglądać idealnie towarzyszyło nam od zarania dziejow. Podobnie było z długością penisa.
Duży i masywny członek jest pradawnym atrybutem męskości.
Od wiekow mężczyźni pragnęli zaskakiwać swoje partnerki. Dlatego mniej obdarzeni przez naturę, imali się rożnych sposobow, by żyć bez kompleksow. W starożytnej Persji opracowywano specjalne ćwiczenia na powiększenie członka. W Chinach stosowano noszenie obciążeń i odważnikow. Niektore kultury używały specjalnych rozciągających pasow. Każda z tych metod była obarczona dużym ryzykiem uszkodzenia penisa
Dzięki rozwojowi nauki, medycyny i technologii materiałowej wspołczesny mężczyzna nie musi żyć z kompleksami.
W 1997 roku założyciel Orbisan Ltd. odwiedził znajomego, ktory zwierzył mu się, że był sfrustrowany po nieudanej operacji powiększania penisa. Zamiast upragnionych centymetrow operacja spowodowała skrzywienie penisa i brak czucia w żołędziu.
Ta historia zainspirowała go do stworzenia urządzenia, ktore stanowiło by nieinwazyjną alternatywę dla chirurgicznych operacji powiększania penisa.
Naukowe podstawy działania PHALLOSANreg; Czytaj dalej
Wspołczesna medycyna jako metodę terapeutyczną często wykorzystuje rozciąganie, aby z powodzeniem pomagać chorym cierpiącym na rożnego rodzaju schorzenia. W chirurgii plastycznej i implantologii rozciąganie skory to jedna z nowoczesnych i sprawdzonych metod.
Przy pomocy ekspanderow, czyli rozciągaczy tkankowych leczy się blizny i przykurcze. Rozciągając skorę pozyskuje się pewien nadmiar skory potrzebny do przemieszczenia jej w miejsce blizny. Jest to sposob czasochłonny i wymagający cierpliwości, lecz dzięki niemu osiąga się lepszy wynik leczenia w porownaniu z przeszczepem skory.
Na szeroką skalę z tej metody korzysta się przy leczeniu ubytkow skory, ktore są spowodowane poparzeniami lub uszkodzeniami mechanicznymi. Jest rownież stosowana przy odtwarzaniu piersi u kobiet po amputacji piersi.
Jak działa PHALLOSANreg;? Czytaj dalej
Phallosan dzięki przemyślanej konstrukcji umożliwia wygodne i niewidoczne noszenie pod ubraniami. Dlatego możesz jeszcze dłużej niż w przypadku innych rozwiązań dostępnych na rynku, stymulować swoje komorki do wzrostu.
Zastosowana technologia prożniowa rozkłada silę rozciągającą na dużą powierzchnię, dzięki czemu terapia jest wygodniejsza i bardziej komfortowa, a zarazem bardziej skuteczna.
Ciśnienie z jakim działa kapturek prożniowy powinno być regulowane w uzależnieniu od tego jak się czujesz, a nie w zależności od wytycznych ogolnych. Nie powinieneś odczuwać żadnego bolu przy noszeniu urządzenia, ani odczuwać ciśnienia na jądrach.
Każdy ma indywidualny prog komfortu, ważne jest by stosować kapturek prożniowy z wyczuciem.

Inne artykuły z kategorii Powiększanie Penisa

2x Zestaw: Penis XL New Edition -120 tab + 100ml żelu !
2x Zestaw: Penis XL New Edition -120 tab + 100ml żelu ! []
Cena:319.00 zł
3op. PENILARGE - 60tab GRATIS! REKOMENDUJEMY
3op. PENILARGE - 60tab GRATIS! REKOMENDUJEMY []
Cena:299.90 zł
3x Zestaw: Penis XL New Edition - 180 tab + 150ml żelu!
3x Zestaw: Penis XL New Edition - 180 tab + 150ml żelu! []
Cena:449.00 zł
3xPENILARGE CREAM 50 ml - REKOMENDUJEMY!
3xPENILARGE CREAM 50 ml - REKOMENDUJEMY! []
Cena:119.90 zł
3xPENILARGE+ GEL - efektywne powiększenie REKOMENDUJEMY!
3xPENILARGE+ GEL - efektywne powiększenie REKOMENDUJEMY! []
Cena:179.90 zł
7op. PENILARGE - 180tab GRATIS REKOMENDUJEMY
7op. PENILARGE - 180tab GRATIS REKOMENDUJEMY []
Cena:599.90 zł
ANDROEXTENDER + Comfort Kit
ANDROEXTENDER + Comfort Kit []
Cena:549.90 zł
ANDROEXTENDER - Powiększanie o jakim marzyłeś
ANDROEXTENDER - Powiększanie o jakim marzyłeś []
Cena:499.90 zł
ANDROEXTENDER PREMIUM
ANDROEXTENDER PREMIUM []
Cena:549.90 zł
ANDROEXTENDER PREMIUM + Comfort Kit
ANDROEXTENDER PREMIUM + Comfort Kit []
Cena:549.90 zł

Akcesoria erotyczne dla każdego © ogloszenia.cdk.pl