Twardsze, grubsze, większe...

Viamax Volumizer - 60 tab - Ogromny i Silny Wytrysk

Viamax Volumizer - 60 tab - Ogromny i Silny Wytrysk znajduje się w kategorii: Sprawność Seksualna

CENA Viamax Volumizer - 60 tab - Ogromny i Silny Wytrysk TO 119.90 zł

Viamax Volumizer - 60 tab - Ogromny i Silny Wytrysk
[powiększ +]
Producent
Cena 119.90 zł
Status - DOSTĘPNY


Viamax Volumizer 60 kapsułek - bez recepty! Ogromny i silny wytrysk!
Wyprobuj Volumizer, dzięki niemu możesz osiągnąć
znacznie większą objętość nasienia
silną i potężną ejakulację
znacznie wydłużony czas stosunku
niezwykle jędrne jądra
wzrost liczby i jakości plemnikow
dłuższy, grubszy i bardziej twardy członek podczas erekcji
niezwykłe doznania podczas orgazmu dla obojga partnerow
Volumizer - suplementem diety stworzony, by zwiększać objętość nasienia.
Opracowana przez szwedzkich naukowcow innowacyjna formuła Viamax Volumizer oparta jest na roślinnych składnikach, witaminach i minerałach. W 100% naturalny skład dobrany został tak, aby organizm mogł osiągnąć najlepsze rezultaty nie przekraczając dawki 2 kapsułek dziennie.
Ilość spermy o jakiej nie śniłeś!
Viamax Volumizer został opracowany tak, by poprawiać jakość nasienia, powiększać jego objętość, a także intensyfikować doznania podczas orgazmu u Ciebie i Twojej partnerki.
Wystarczą dwie tabletki, aby zaskoczyć Wasze partnerki niespożytą witalnością!
Zdrowa i silna sperma!
Naturalne składniki, od wiekow używane, jako leki na płodność, przyczyniają się do zwiększonej produkcji hormonow dostarczając tym samym organizmowi odpowiednich składnikow odżywczych do produkcji plemnikow. To utrzymuje spermę mężczyzny w najwyższej formie. Wzrasta także liczba plemnikow. Twoje erekcje stają się o wiele dłuższe!
Przyjmowany codziennie przez dłuższy okres czasu całkowicie odmieni Twoje życie intymne
Powiększ wydajność i kondycje swojego nasienia!
Volumizer polepszy komfort Twojego życia:
wzrost wytrzymałości i sprawności seksualnej dzięki lepszemu krwioobiegowi
stymuluje wytwarzanie hormonow płciowych
wzmacnia system nerwowy, zwiększa siły życiowe
powiększa naczynia sercowe ułatwiając krążenie
polepsza życie seksualne
Dawkowanie
2 kapsułki dziennie wraz z posiłkiem popijając dużą ilością wody.
Składniki:
L-Arginine 150 mg, Korean Ginseng 100 mg, L-Lysine 100 mg, L-Carnitine 100 mg, Selenium 100 mcg, Coenzyme (q10) 10 mg, Capsule shel: Gelatin, Glycerin and Colour E171
Żeń-szeń koreański (Korean Ginseng) rozwiń opis
roślina tradycyjnie wykorzystywana do ogolnego wzmocnienia organizmu i dostarczenia mu dodatkowej energii. Żeń-szeń znany jest także od wielu lat jako silny afrodyzjak! Jest używany do walki impotencja, bezpłodnością oraz przedwczesnym wytryskiem. W tym wypadku, kluczowym składnikiem żeń-szenia jest ginsenozyd, zwiększający przepływ krwi do penisa oraz wspomagający tworzenie się spermy. Wpływa na pracę gruczołow płciowych i niektorych hormonow we krwi, pobudzenie czynności serca i poprawę ukrwienia. Całościowo wpływa to na wzrost poziomu energii, poprawę zdolności wysiłkowych i sprawności seksualnej, ktora objawia się wzrostem libido i dłuższym czasem erekcji. Możliwe skutki uboczne: zażywanie żeń-szenia z innymi suplementami diety może wywołać skutki uboczne, dlatego należy go przyjmować z rozwagą. Na początku może wystąpić nerwowość i pobudliwość, ktore jednak ustępują po kilku dniach stosowania. Ginseng może zmniejszać zdolność koncentracji a także poziom cukru we krwi, nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, gdyż jego działanie może być podobne do estrogenu. Rzadko występują ataki astmy, podwyższone ciśnienie krwi, kołatanie serca, bezsenność, lęk, euforię, biegunkę, wymioty, bole głowy, krwawienie z nosa, bole piersi, silniejsze miesiączki a także krwawienie waginalne po menopauzie.
L-arginina rozwiń opis
To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi, bierze udział w procesie regeneracji komorek, w reakcjach odpornościowych, w regulacji hormonalnej i w metabolizmie białek. Pomaga też w wydzielaniu m. in. hormonu wzrostu. Powoduje zwiększanie się masy mięśni i zmniejszanie się ilości tłuszczow. Przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Zwiększa żywotność, ruchliwość i ilość plemnikow. Skutecznie wspomaga leczenie bezpłodności i impotencji. Wzmacnia erekcję. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu. /divgt;
L-lizyna rozwiń opis
Jest głownym aminokwasem, ktory uczestniczy w procesach odnowy tkanek, tworzenia się przeciwciał, stymulacji wzrostu, a także wytwarzania hormonow i enzymow. Pobudza wydzielanie się spermy i jest niezbędna przy budowie białek. Obecna przy wytwarzaniu hormonow, przeciwciał, enzymow oraz przy budowie kolagenu. Jej niedobor powoduje anemię i wypadanie włosow. Możliwe skutki uboczne: lizyna jest raczej bezpieczna dla większości ludzi, gdy stosuje się ją w zalecanych dawkach. Może powodować skutki uboczne takie jak bol brzucha i biegunkę. Nie są znane skutki przyjmowania L-lizyny w przypadku choroby nerek, dlatego jeśli cierpisz z powodu chorob nerek, przed zastosowaniem Volumizera skonsultuj się z lekarzem.
L-karnityna rozwiń opis
Zwiększa ruchliwość plemnikow, znalazła tym samym zastosowanie w leczeniu niepłodności męskiej. Możliwe skutki uboczne: przyjmowanie zalecanych ilości l-karnityny nie powinno prowadzić do nieprzyjemnych skutkow ubocznych, możesz odczuwać zbyt dużo energii, a jeśli spożywana jest wieczorem, może utrudniać zaśnięcie. W niektorych przypadkach L-karnityna może pwodować nudności, wymioty, biegunka, bole głowy, niedrożność nosa, niepokoj, przyspieszony rytm serca, gorączka, zwiększone ciśnienie krwi.
Sposob stosowania:
2 tabletki dziennie, popijając wodą.
Możliwe skutki uboczne
bezsenność, kołatanie serca, wysokie ciśnienie krwi, wyższy poziom cukru we krwi, euforia, biegunka, wymioty, bole głowy, krwawienie z nosa, niedrożny nos, niedobory potasu, zgaga, bol brzucha, niepokoj, gorączka.
Środki ostrożności:
w przypadku cukrzycy, nadciśnienia, chorob wątroby lub chorob nerek przed zastosowaniem skonsultuj się z lekarzem.

Inne artykuły z kategorii Sprawność Seksualna

3 op. CUM Plus + 90tab - 3 w cenie 2!
3 op. CUM Plus + 90tab - 3 w cenie 2! []
Cena:159.90 zł
Cum Enhancer - 30tab - Większa Objętość Wytrysku
Cum Enhancer - 30tab - Większa Objętość Wytrysku []
Cena:79.90 zł
CUM Plus + 30tab - Zdrowy penis, silny wytrysk
CUM Plus + 30tab - Zdrowy penis, silny wytrysk []
Cena:79.90 zł
Orgasm Control + Gel 150ml Opóźniający i Powiększający Wytry
Orgasm Control + Gel 150ml Opóźniający i Powiększający Wytry []
Cena:84.90 zł
Viamax Volumizer - 60 tab - Ogromny i Silny Wytrysk
Viamax Volumizer - 60 tab - Ogromny i Silny Wytrysk []
Cena:119.90 zł
Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie
Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie []
Cena:119.90 zł
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy []
Cena:59.90 zł
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy []
Cena:59.90 zł

Akcesoria erotyczne dla każdego © ogloszenia.cdk.pl