Twardsze, grubsze, większe...

Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie

Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie znajduje się w kategorii: Sprawność Seksualna

CENA Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie TO 119.90 zł

Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie
[powiększ +]
Producent
Cena 119.90 zł
Status - DOSTĘPNY


Yohimbe 500mg - 90tab
Pomoże wzmagać libido, poprawiać jakość seksu, dodawać energii
Silny afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn
Wspomaga potencję
Wykazuje działanie antyoksydacyjne
Pomaga utrzymać arterie w dobrym stanie
Poprawia jakość seksu, wzmaga libido
Wykazane działanie antyrakowe
Czym jest Yohimbe?
Yohimbe to popularna roślina występująca naturalnie w Afryce. Jest znana na całym świecie jako silny afrodyzjak. Substancję aktywną Yohimbe pozyskuje się je z kory tropikalnego drzewa (Corynanthe Yohimbe) z rodziny marzannowatych. Od stuleci oczyszczona kora była używana w postaci nalewki by zwiększyć energię seksualną oraz odczuwaną przyjemność.
Pierwszymi ludźmi, ktorzy odkryli i wykorzystywali Yohimbe jako afrodyzjak byli Pigmeje i Buszmeni z zachodniej Afryki, gdzie drzewo to występuje naturalnie. Plemiona Bantu z zachodniej Afryki po dziś dzień używają i cenią sobie yohimbe za jej cudowne właściwości. Te same afrykańskie plemiona używały jej rownież w leczeniu gorączki, trądu i kaszlu. Kora yohimbe była rownież stosowana do rozszerzenia źrenic, w przypadku chorob serca oraz jako miejscowy środek znieczulający.
W XIX wieku pewni niemieccy misjonarze, będąc w zachodniej Afryce, odkryli yohimbe dla świata Zachodu. Przywieźli ziele do Europy, gdzie szybko stało się bardzo popularne.
Pierwszy afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn, ktory pomaga leczyć impotencję!
W latach 60 Amerykańska Agencja ds. Żywności i Lekow przeprowadziła kilka badań naukowych by określić czy yohimbe faktycznie jest tak silnym afrodyzjakiem. Naukowcy odkryli, że roślina ta jest naprawdę mocnym i skutecznym środkiem pobudzającym libido, zwłaszcza dla mężczyzn. Te same badania pozwoliły odkryć, że yohimbe pomaga wyostrzyć zmysł dotyku oraz powoduje przyjemne odczucia wzdłuż kręgosłupa.
Yohimbe jest od lat jednym z najpopularniejszych suplementow dla obydwu płci. Po zażyciu organizm rozkłada yohimbe do johimbiny, ktora asymilowana jest do krwioobiegu. Johimbina, to alkaloid, ktory stanowi głowny składnik aktywny Yohimbe.
Pobudzi do działania nawet najbardziej ospałą partnerkę
Dlaczego warto zażywać Yohimbe?
Popularność yohimbe nie wynika tylko z rewelacyjnego działania jako afrodyzjak, ale rownież, jak dowodzą najnowsze badania, jest to roślina o bardzo silnych właściwościach antyoksydacyjnych.
Badania naukowe wykazują, że yohimbe jest rownież wazolidatorem, co oznacza, że rozszerza naczynia krwionośne i poprawia krążenie w peryferyjnych członkach ciała. Innymi słowy, może skutecznie przeciwdziałać impotencji jak rownież wzmagać pociąg płciowy (libido) u kobiet i mężczyzn.
Ponadto, yohimbe, jak wykazano, pomaga zapobiegać zatykaniu się arterii, dzięki czemu może skutecznie przeciwdziałać zaburzeniom czynności serca lub wylewu. Yohimbe nie tylko pomaga mężczyznom w przypadku problemow z seksem, wzmaga libido, zapobiega atakowi serca, ale rownież zmniejsza syntezę tłuszczu, przyspieszając mobilizację kwasow tłuszczowych z tkanki tłuszczowej, przez co ma działanie odchudzające.
Dodatkowo ułatwia rozbudowę tkanki mięśniowej u mężczyzn
Dla kogo jest Yohimbe?
Yohimbe polecamy wszystkim tym, ktorzy nie są zadowoleni z własnej sprawności seksualnej - chcieliby poprawić swoją potencję i zwiększyć doznania seksualne.
Czy istnieją jakieś skutki uboczne i przeciwwskazania?
Wszyscy zażywający yohimbe powinni unikać pokarmow zawierających tyraminę, takich jak ser, czerwone mięso czy wątroba. Nie należy spożywać wymienionych produktow w czasie zażywania Yohimbe. Co więcej, antydepresanty takie jak Prozac mogą być przyjmowane razem z Yohimbe tylko pod kontrolą lekarza.
Składniki
Kora Yohimbe stosowana od lat przez afrykańskie plemiona.
Dzienna dawka: 1 kapsułka
Zawartość opakowania: 90kapsułek
Zawartość składnikow aktywnych: 1 kapsułka
Wyciąg z kory Yohimbe (Corynanthe yohimbe): 500mg
Pozostale składniki: Żelatyna, mąka ryżowa, stearynian magnezu (magnesium stearate), krzemionka (silica)
Zawartość netto: 64.8g
Sugerowany sposob użycia:
Jedna tabletka do trzech razy dziennie, podczas posiłku.
Ostrzeżenie: Przeciwwskazaniem do przyjmowania produktu jest przyjmowanie lekow na: nadciśnienie, problemy z sercem, nerki, tarczycę, choroby psychiczne: lęki, depresję, epilepsję, wylew. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią skonsultuj się z lekarzem zanim zażyjesz ten produkt. Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposob niedostępny dla dzieci. Nie należy używać preparatu jeśli plomba bezpieczeństwa przy zakrętce jest zerwana.
Skutki uboczne: brana przez dłuższy czas może mieć wpływ na centralny układ nerwowy, wywołując nerwowość i lęki; nieregularny rytm serca, niewydolność nerek, atak serca. Przyjmowana doustnie może podrażniać żołądek, a także powodować nadmierne pobudzenie, drgawki, zaburzenia snu, niepokoj, wysokie ciśnienie krwi, zawroty głowy, problemy żołądkowe, ślinotok, bol zatok, drażliwość, bol głowy, częste oddawanie moczu, wzdęcia, wysypkę, nudności i wymioty. W dużych dawkach Yohimbe jest inhibitorem monoaminooksydazy (MAO), więc może wywołać skutki uboczne, gdy jest przyjmowana z produktami spożywczymi zawierającymi tyraminę (np. wątrobki, sery, czerwone wino), oraz z lekami OTC zawierającymi fenylopropanolaminę - stosowane np. w lekach na niedrożność nosa i zmniejszających apetyt - gdyż zwiększają one prawdopodobieństwo wystąpienia skutkow ubocznych.?

Inne artykuły z kategorii Sprawność Seksualna

3 op. CUM Plus + 90tab - 3 w cenie 2!
3 op. CUM Plus + 90tab - 3 w cenie 2! []
Cena:159.90 zł
Cum Enhancer - 30tab - Większa Objętość Wytrysku
Cum Enhancer - 30tab - Większa Objętość Wytrysku []
Cena:79.90 zł
CUM Plus + 30tab - Zdrowy penis, silny wytrysk
CUM Plus + 30tab - Zdrowy penis, silny wytrysk []
Cena:79.90 zł
Orgasm Control + Gel 150ml Opóźniający i Powiększający Wytry
Orgasm Control + Gel 150ml Opóźniający i Powiększający Wytry []
Cena:84.90 zł
Viamax Volumizer - 60 tab - Ogromny i Silny Wytrysk
Viamax Volumizer - 60 tab - Ogromny i Silny Wytrysk []
Cena:119.90 zł
Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie
Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie []
Cena:119.90 zł
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy []
Cena:59.90 zł
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy []
Cena:59.90 zł

Akcesoria erotyczne dla każdego © ogloszenia.cdk.pl