Twardsze, grubsze, większe...

Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy

Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy znajduje się w kategorii: Sprawność Seksualna

CENA Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy TO 59.90 zł

Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy
[powiększ +]
Producent
Cena 59.90 zł
Status - DOSTĘPNY


Yummy Cum Drops 30 ml Polepsza Smak Spermy
Yummy Cum Drops jest nowoczesnym suplementem diety stworzonym po to aby umilić Wam przyjemność jaką jest seks oralny. 20 kropelek starcza, aby sperma partnera była o wiele smaczniejsza, a sam wytrysk o wiele potężniejszy.
Seks oralny, tak jak każda inna pieszczota, jest integralnym elementem seksu. Doskonale sprawdza się jako część gry wstępnej, jak i jako zwieńczenie stosunku. Jest to bardzo intymna pieszczota, ktora niestety nie wszystkim odpowiada. Wiele kobiet nie życzy sobie aby jej mężczyzna dochodził w jej ustach, a całkiem spora część pań w ogole nie zgadza się na oralne zabawy. Powodow może być wiele, jak na przykład niewystarczająca higiena osobista partnera, lub po prostu uważają to za uwłaczające.
Czym jest seks oralny?
Seks oralny jest bardzo prywatną i osobistą sprawą. I przez to nieraz bardzo wstydliwą dla kobiet, ktore nigdy tego nie probowały. Wiele z nich uważa ten akt za bardzo wulgarny, kojarzy się on z brakiem romantyzmu i nachalnymi scenami rodem z filmu porno. A przecież to wcale nie musi tak wyglądać. Przede wszystkim trzeba wiedzieć z czym właściwie mamy do czynienia podczas seksu oralnego i pamiętać, że seks to zabawa i przyjemność. Zaczynając od podstaw może się okazać, że 'robienie loda' nie jest rzeczą ani obrzydliwą, ani dziwną.
Sperma
Sperma jest wydzieliną, na ktorej smak, barwę, zapach i konsystencję ma wpływ wiele czynnikow zewnętrznych. Oprocz stanu zdrowia i trybu życia kluczową rolę odgrywają produkty jakimi się odżywiamy. Każdy organizm inaczej reaguje na określoną dietę, podobnie rzecz się ma z nasieniem, u niektorych jeden produkt zmienia radykalnie smak i zapach spermy, podczas gdy u innych w ogole nie robi żadnej rożnicy. Co zatem zrobić, jeżeli w naszym wypadku smak spermy się nie poprawia?
Innowacja!
Yummy Cum jest absolutnie innowacyjnym preparatem, stworzonym po to, aby umilić wasze życie seksualne. Grupa najlepszych naukowcow z Cobeco Pharma stworzyła jedyną w swoim rodzaju, wzbogaconą formułę, ktora sprawi, że Twoja sperma będzie smakować o wiele lepiej, w sam wytrysk będzie znacznie potężniejszy. Naturalne składniki będące integralną częścią Yummy Cum sprawią, że zaskoczysz swoją partnerkę podczas oralnej zabawy.
Yummy Cum Drops sprawi, że Twoja partnerka nie będzie miała oporow przed uprawianiem seksu oralnego. A to dlatego, że:
- preparat wyraźnie poprawia smak nasienia,
- zwiększa jego ilość,
- sprawia, że wytrysk jest obfitszy i silniejszy niż zwykle.
Dzięki temu, że w skład Yummy Cum wchodzą w pełni naturalne składniki, preparat ten jest zupełnie bezpieczny i w żaden sposob nie oddziałuje negatywnie na organizm mężczyzny. Doskonałym dowodem na to jest fakt, że zyskał on wszystkie potrzebne certyfikaty by zostać dopuszczonym do obrotu zarowno w Polce jak i całej Unii Europejskiej. Polecamy go wszystkim mężczyznom, ktorzy chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego.
Skład:
White Willow Bark extract (Salix alba), Cola extract (Cola acuminata), Guarana extract (Pullinia cupana), Aqua, L-Tyrosine, L-Arginine, Ascorbic acid (Vitamin C), Spirulina
Sposob użycia:
4 ml (ok. 20 kropli) dziennie, popijając wodą lub rozpuszczając w dowolnym napoju.
Sposob przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Środki Ostrożności:
Preparat przeznaczony jest dla osob dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na ktorykolwiek ze składnikow preparatu. Zapoznaj się dokładnie z listą składnikow zamieszczoną poniżej.

Inne artykuły z kategorii Sprawność Seksualna

3 op. CUM Plus + 90tab - 3 w cenie 2!
3 op. CUM Plus + 90tab - 3 w cenie 2! []
Cena:159.90 zł
Cum Enhancer - 30tab - Większa Objętość Wytrysku
Cum Enhancer - 30tab - Większa Objętość Wytrysku []
Cena:79.90 zł
CUM Plus + 30tab - Zdrowy penis, silny wytrysk
CUM Plus + 30tab - Zdrowy penis, silny wytrysk []
Cena:79.90 zł
Orgasm Control + Gel 150ml Opóźniający i Powiększający Wytry
Orgasm Control + Gel 150ml Opóźniający i Powiększający Wytry []
Cena:84.90 zł
Viamax Volumizer - 60 tab - Ogromny i Silny Wytrysk
Viamax Volumizer - 60 tab - Ogromny i Silny Wytrysk []
Cena:119.90 zł
Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie
Yohimbe 500mg - 90tab - Afrykańskie Pobudzenie []
Cena:119.90 zł
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy []
Cena:59.90 zł
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy
Yummy Cum Drops - 30ml - Polepsza Smak Spermy []
Cena:59.90 zł

Akcesoria erotyczne dla każdego © ogloszenia.cdk.pl